Привіт із Парижа!

Конкурси «Міс і Містер КНУКіМ» та «Король і Королева КУК» стали важливою подією для студентської молоді двох богемних вишів.

Підготовка до участі в конкурсах триває кілька місяців і вимагає неабиякої витривалості, таланту, віри у власні сили та перемогу. Постійні репетиції, дієти, зйомки, фотосесії – процес виснажливий, але водночас надзвичайно захопливий.


Із кожним роком шоу стає масштабнішим, насиченішим та яскравішим. Цьогорічні конкурси вражали режисурою та акторською майстерністю. До речі, організацією шоу, креативними постановками, віджеїнгом повністю займаються студенти.


https://www.instagram.com/p/ByLWHFij-fi/

Протягом трьох місяців не вщухали захопливі відгуки та обговорення грандіозних конкурсів «Міс і Містер КНУКіМ 2019» та «Король і Королева КУК 2019» у соціальних мережах.

Переможці шоу отримали багато відгуків та компліментів, особливо всіх вразив ексклюзивний подарунок від Михайла Поплавського – подорож до романтичного Парижа!

Ілля Парцванія – «Віце-Містер КНУКіМ», Олеся Грицан – «Віце-Міс КНУКіМ», Марія Тіванова – «Міс КНУКіМ», Максим Девізоров – «Містер КНУКіМ»; Юлія Ткаченко – «Віце-Королева КУК», Артем Смірнов – «Віце-Король КУК», Анастасія Бєлєста – «Королева КУК», Вадим Остапчук – «Король КУК» нещодавно повернулися з туру, сповнені емоцій від краси міста, величі архітектурних споруд та менталітету французів.Опинившись у рідному університеті, вони з радістю поділились почуттями та враженнями від побаченого, адже для багатьох з них це був перший в житті переліт закордон.


Затишні вулиці, запах круасанів і пристрасні танці парижан на площі зустріли наших красунь та красенів, які опинилися в атмосфері чарівної Франції.

Славетний Нотр Дам де Парі – один із вічних символів Парижа, могутній велетень готичного стилю, який змусить емоції кожного зашкалювати.

А також мрія кожної закоханої дівчини – така масивна, але в той же час витончена Ейфелева вежа. Її краса затримала наших студентів майже до світанку, а у дівчат викликала справжні сльози щастя.

Не оминули і традиційного ранкового сніданку Франції – запашних круасанів із джемом, свіжовипечених булочок із маслом та кави з молоком.

Ось така романтична та феєрична мандрівка відбулась у житті наших переможців.

А доки вони ще намагаються увійти в навчальний ритм після романтичної подорожі, зіркові факультети Університету культури вже готуються до нового конкурсу.

Затамувавши подих всі чекають на легендарні шоу «Міс і Містер КНУКіМ 2020» та « Король і Королева КУК 2020»!

Більше :

http://knukim.edu.ua/mis-i-mister-knukim-2019/

https://kuk.edu.ua/news/korol-ta-koroleva-kuk-2019

Відео:

https://kuk.edu.ua/video-gallery/korol-ta-koroleva-kuk-2