Привітання з 1 вересня від факультету PR та журналістики

1 вересня – День знань – особливе свято не лише для студентів, а й для наших викладачів!

Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути! Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання та побажання – це все про одне із найважливіших свят кожного року.

Для першокурсників 1 вересня — це початок нового етапу в їхньому житті. Ласкаво просимо до студентського житя! Сміливіше знайомтеся з цим дивовижним світом знань і відкриттів. Роки навчання – найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя.

Нехай День знань завжди буде для вас радісним і довгоочікуваним днем, а весь навчальний рік — успішним. Нехай сесія не лякає вас, питання викладачів не заганяють у глухий кут, а пари будуть цікавими та пізнавальними. І пам’ятайте, що навчання — світло.

ФЗГіЖ вітає усіх зі святом!

Джерело: http://fzgij.knukim.edu.ua/novyny/2094-z-pochatkom-navchalnoho-roku

Підписуйся на наші соц. мережі, щоб завжди бути в центрі подій!

@kuk_official_profile

@fzgij_knukim