Ремейк на «БЛЮЗ ЕРОТИЧНИХ ДУМОК»

Зіркова команда Університету культури створила оригінальний ремейк концертного кліпу Михайла Поплавського «Блюз еротичних думок». Зйомки відбулись з використанням LED-екранів та VR-технологій. Це 3D-версія кліпу, який вперше вийшов на екрани 20 років тому.

Червоний – колір кохання, став символічним для цього кліпу. Дівчата у звабливих сукнях рубінового кольору, пристрасна хореографія, яскрава графіка. Красиво, витончено, зі смаком!

Режисерка кліпу Катя Царик – випускниця Університету культури і талановита кліпмейкерка, на рахунку якої понад 300 кліпів, в тому числі для Ані Лорак, Віри Брежнєвої, Філіпа Кіркорова, Григорія Лепса, Джамали, Віталія Козловського, Наталії Могилевської, Людмили Гурченко, Гайтани, гурту «KAZKA», Джамали, Гайтани, гурту «С.К.А.Й». Також Катя є головною режисеркою-постановницею показів Літковської на UFW, шоу «Viva. Найкрасивіші люди», сольного концерту Ані Лорак, шоу «Голос країни» і «Голос країни-2», національної музичної премії «Українська пісня року » та інших не менш успішних проєктів.

Оператор-постановник – Юрій Король, відомий за фільмами «Кіборги», «Незламна» та «Захар Беркут», – випускник Університету культури.

3D-графіка для кліпу створювалась компанією «Pravdin Production», яка має 20 років досвіду на ринку візуальних спецефектів. Виготовляє відеодизайн, віджеїнг, графіку та працює з віртуальною реальністю «Unreal Engine».

Вся творча професійна команда Михайла Поплавського – студенти, зіркові випускники та викладачі Університету культури працювали над кліпом і реалізацією задуманого: створення образів, режисерська, операторська робота, хореографічні постановки, балет, бек-вокал.

«Завершилися зйомки концертного кліпу «Блюз еротичних думок». Це ребрендинг кліпу, знятого 20 років тому. Режисер цього сексуально-еротичного проєкту – Катя Царик. Слова і музика – Ірини Білик.

Красиві дівчата-україночки і я в ролі актора кліпу.

Дивіться скоро на всіх музичних платформах і в Youtube», – зазначив Михайло Поплавський.

 «Блюз еротичних думок» – це вишуканий, еротичний та коштовний кліп, який не залишить нікого байдужим!