Ретро Awards за версією КУК

retrevo-01

Кафедра естрадного вокалу Київського університету культури влаштувала для першокурсників урочисту посвяту.

Тематична вечірка відбулась у стилі шоу талантів «Ретро Awards за версією КУК». Молоді, талановиті та амбіційні студенти виборювали звання «Найкращий гурт РетроAwards».

retrevo-01

Захід розпочався із запального флеш-мобу другокурсників «Hash-hash». Студенти-активісти захопили публіку драйвовим танцем та налаштували конкурсантів на перемогу.

Михайло Поплавський привітав молодь із важливою подією в житті: «Мені приємно, що Кафедра естрадного вокалу сьогодні святкує посвяту першокурсників у студенти. Впевнено йдіть до своєї мети! Ваша доля у ваших руках. Бажаю, щоб на вашому зірковому шляху було менше шипів, а більше троянд. Щастя, здоров’я і шаленого студентського кохання!».

До поздоровлень приєдналась завідувач Кафедри естрадного вокалу КУК, народна артистка України – Алла Попова: «Сьогодні пам’ятний день, адже саме зараз розпочався ваш зоряний заплив на лайнері «Університет культури». У вас попереду  насичене і яскраве студентське життя. Ви – наша гордість! Ви – наша радість! Ви – наше майбутнє! Бажаю, щоб кожен ваш день у виші був святом, а ми, викладачі, вам у цьому допоможемо!».

retrevo-01

Після чого Алла Борисівна представила вельмишановне журі, яке на найвищому рівні оцінювало талант конкурсантів-першокурсників:

  • Євген Коваленко – народний артист України, лідер ВІА «Кобза»
  • Олексій Шпротько – заслужений артист України
  • Галина Гаденко – заслужений працівник культури
  • Вадим Юрчук – відомий джазовий композитор
  • Ігор Печеранський – професор Університету культури
  • Інеш Кдирова – заслужена артистка України
  • Олександр Тадля – шоумен, актор
  • Любов Кузьменко-Присяжна – заслужена артистка України.

retrevo-01

Звернувся до першокурсників і ректор Київського університету культури – Володимир Пилипів: «Естрадний вокал завершує низку урочистих посвят в Університеті культури. А як відомо, останні завжди запам’ятовуються найкраще. Тож ваша посвята має бути найяскравішою. Радий, що ви приєднались до нашої дружної університетської родини. Тепер ви гордо можете називатись студентами Університету культури! Хай щастить!».

Далі амбітна молодь презентувала неймовірно яскраві композиції у стилі 80-90-их років. Упродовж святкової програми лунали світові хіти у талановитому виконанні першокурсників.

retrevo-01

Протягом виступів журі оцінювало виконавську майстерність, обдарованість та оригінальність виступів. Переможний титул «Найкращий гурт РетроAwards за версією КУК» отримав гурт «Імператриці», зачарувавши суддів неймовірним попурі.

retrevo-01

Яскравим завершенням заходу стала пісня-привітання «Black or white» від фіналіста проекту «Голос країни 2016» та лауреата фестивалю «Червона рута» – Антона Якубовського.

Ну і звісно ж, наприкінці урочистості всі ласували святковим тортом і фотографувались. Завершилась ретро-посвята запальною дискотекою.

retrevo-01