Робота в університеті

Нікому не секрет, що навчання в Київському університеті культури насичене, цікаве,сповнене яскравих подій та нових знайомств. Тут ніколи не буває сумно, а підтримувати таку нереальну круту атмосферу допомагають драйвові, запальні, творчі та неймовірно креативні викладачі, серед яких чимало зіркових, запрошені зіркові гості та випускники університету культури.

Та ви часто запитуєте, де і чим можуть займатися студенти в університеті окрім навчання. Отже:

Студпарламент

Студентський парламент займається організацією та проведенням заходів, з метою всебічно сприяти навчальній, науковій, громадській, спортивній та творчій активності студентів, дозвіллям,комунікацією зі студентами, створюють різноманітні двіжухи та кураж.

В студпарламенті може бути 20,30 і навіть 40 місць. Тож шанси у кожного дуже великі. Як потрапити? Восени масштабний набір! Слідкуй за нашими новинами.

Креативна та медіагрупи

Медіагрупа відповідає за створення контенту для соціальних мереж, соціальні та креативні заходи як кафедральні, та і університетські, наповненням соцмереж, комунікацією з викладачами, абітурієнтами, батьками, керівництвом університету.
Медіагрупа також комунікує з іншими ВНЗ та освітніми ресурсами,працює над рейтингом та позицією в освітній сфері.

На відміну від студпарламенту, медіагрупа налічує 3-5 місць. Все тому, що на кожного члена групи покладається велика відповідальність, багато обов‘язків та вимагається максимальне занурення в роботу.
Як потрапити? Восени буде кастинг +співбесіда з головою медіагрупи та керівництвом факультету. Чому все так серйозно, запитаєте Ви? Тому що кожен член медіагрупи має бути креативним, творчим та найголовніше – відповідальним.

Штаб абітурієнтів

Штаб відповідає за комунікацією з абітурієнтами та знаходиться на зв‘язку 24/7, проведенням заходів для вступників, профорієнтацією, організовують ДВД( Дні відритих дверей) тощо.
Як потрапити? Восени буде оголошено набір.Слідкуй за новинами.

Студентське життя в Київському університеті культури не обмежується лише парами, лекціями та іспитами. Воно багатогранне, цікаве, драйвове та просто по кайфу.