Роза Аль-Намрі: від студентки до зірки

У рамках ознайомчої практики першокурсники факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу взяли участь у майстер-класі Рози Аль-Намрі – відомої української журналістки та ведучої проєктів телеканалу СТБ: шоу «Неймовірна правда про зірок», пост-шоу «Як вийти заміж» та «Світами за скарбами», і головної героїні реаліті-шоу «7я Рози» на Новому каналі.

«Усім привіт, мене звати Роза. Дуже приємно сьогодні знаходитись тут і спілкуватись з вами. Сподіваюсь, наша зустріч буде корисною для вас. 24 січня я хочу розпочати активну діяльність у соціальних мережах нашим спільним з вами, прогресуючим поколінням та майбутнім України, адже саме в цей день відзначається Міжнародний день освіти, визнаний ООН», – розпочала спілкування гостя.

Під час зустрічі Роза Аль-Намрі розглянула актуальні питання щодо пошуку себе, творчого натхнення, важливості вищої освіти та навичок комунікації.


Спікер пригадала свої студентські роки у мистецькому виші та поділилась секретами власного, хоч і нелегкого успіху телеведучої, і надала поради, як тримати свої тіло та розум в гармонії.

«Щоб тримати себе у формі, я кожного дня долаю чималу відстань. Я люблю ходити пішки, адже це не тільки фізичне навантаження, але і шанс побути зі своїми думками наодинці, дати відпочинок мізкам та трішки розвантажитись».

Захопившись розповіддю цікавої гості, першокурсники воліли дізнатись якомога більше, тож почали діалогувати з телеведучою і ставити їй професійні запитання. Роза Аль-Намрі, у свою чергу, була щирою і відкритою до спілкування з молоддю.

1.  Які, на вашу думку, повинні бути менеджери шоу-бізнесу?

– Ви маєте слідкувати за новітніми технологіями, створювати атмосферу шоу-бізнесу та керувати нею. Але головне, я вважаю, це бути гарною і порядною людиною.

2. На даний момент ви також є студенткою. Розкажіть, будь ласка, чи важко через стільки років знову розпочати навчання, і як ви поєднуєте знімальний майданчик з відвідуванням лекцій?

– Так, я стала студенткою Національної академії. Відверто скажу, скоро в мене сесія, і я надзвичайно хвилююсь, немов уперше. Спеціальність досить важка, яка вимагає багато часу та повної концентрації. Поєднувати складно, але зараз для мене головне – освіта, тому майже вся моя увага прикута до неї.

3. Нещодавно вийшло реаліті-шоу «7Я Рози». Кому належить ідея проєкту та як не стати заручником свого образу?

– Це дуже круто, коли про тебе знімають серіал. Ініціатива створити такий проєкт належить мені. Моя сім’я – це дуже класна презентація мене. Єдине, що не подобається мені – там мало мого реального життя. Це формат серіаліті: вигадана історія + дійсність. Але я рада, що світ змінюється і для аудиторії головне, яка ти людина. Тому мене не асоціюють з певними шоу, а сприймають і цінують такою, якою я є насправді, за мою щирість та харизму.

4. Які поради ви дасте нам як майбутнім фахівцям?

– Я раджу вам не витрачати даремно часу, адже це цінний ресурс. Вивчайте щось додатково. Університет навчить вас комунікувати та надасть практичні навички. У 21 столітті знання в тренді. Вдосконалюйтесь, самореалізовуйтесь, відвідуйте майстер-класи, семінари, бо тільки від вас залежить ваше майбутнє. А друга порада – поважайте себе і свою працю.

5. Які риси характеру зараз цінують працедавці у сфері шоу-бізнесу?

– Раніше шукали менеджерів прагматичних, стриманих, розсудливих і, відверто кажучи, «пахарів». Дуже добре, що все змінюється. Тому зараз найважливіше бути творчою, креативною особистістю, руйнувати стереотипи та створювати нові продукти, незвичні і небачені іншими.


Спілкування на цьому не завершилось, першокурсники продовжили цікавитись тонкощами професії у сфері шоу-бізнесу, ще довго не відпускаючи гостю. А всі чудові миті майстер-класу зафіксували у спільних світлинах.


Роза Аль-Намрі подякувала молоді за теплу зустріч і пообіцяла ще раз неодмінно завітати до Університету культури.