Секрети успіху в шоу-бізнесі від Наталії Могилевської

На факультет івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу до першого курсу завітала українська співачка, автор пісень, композитор, актриса і телеведуча, продюсер, народна артистка України, засновниця дитячої школи «TALANT SCHOOL» та зірковий викладач університету культури Наталія Могилевська.

Відома співачка провела мотиваційний майстер-клас для студентської молоді, в якому розповіла про свій досвід у сфері шоу-бізнесу як артистки і продюсера та поділилася секретами успіху.

Михайло Поплавський привітав зіркову викладачку, випускницю Університету культури, а студентській молоді побажав взяти максимум з майстер-класу від легенди українського шоу-бізнесу Наталії Могилевської, аби успішно стартувати у своє щасливе зоряне життя.

«Для мене важливо, щоб збереглося ваше натхнення, з яким ви прийшли сюди, щоб ви любили свою професію та досягли в ній максимального успіху.

Якби мені хтось свого часу дав такі поради і мотиваційні настанови, як я вам зараз, можливо я б не робила тих помилок в минулому. Я була в шоці, коли дізналась, що є такий університет, де вчать бути зіркою. Це найкрутіше місце, в якому ви можете навчатись за обраним фахом, тільки не лінуйтесь, старанно набувайте знань і у вас все вийде. Життя непросте, але воно у ваших руках!» – сказала Наталія Могилевська.

За словами Наталії, менеджмент і продюсування «стоять на трьох китах» – створення продукту, його реклама і продаж. Продюсер має бути універсальним солдатом: розумітись на блогінгу, просуванні у соцмережах, піарі, вміти легко комунікувати, бути хорошим оратором та мати потужний емоційний інтелект.

Також Наталія Могилевська відповідала на запитання майбутніх менеджерів шоу-бізнесу: як розпізнати перспективного артиста, чи можливо стати зіркою без грошей і як здобути популярність та створити іменний бренд. «Це тонка система інтуїтивних відчуттів помножена на ваш досвід. Я звертаю увагу тільки на «голд хіти» виконавця. Обирайте найкращих, найталановитіших, тих, в кого вірите та бачите працьовитість, амбіційність і креативність.

Сьогодні унікальний час. Без грошей нині дуже легко стати зіркою, але щоб нею і залишитись, необхідно важко працювати, постійно підтримувати цей рівень, аби ваш артист брав нові бар’єри», – говорить спікер.

У виконавця мають бути особистий бренд, імідж та амплуа, каже зірковий викладач. Якщо хочете стати артистом, визначте свої сильні сторони, будьте на сцені таким, яким ви є в житті, справжнім. Все має йти зсередини. Ви не будете репером, якщо ви хлопчик з благополучної сім’ї та вишуканими манерами. Розумійте хто ви є і куди прийдете.

«Наша проблема в тому, що ми завжди хочемо те, чого у нас немає. Це невміння прийняти свою природу. І ваше завдання як продюсера пояснити це артисту. Завжди є чіткий запит від глядача. У кожного продукту є своя аудиторія. Головне – працювати на якість та ніколи не здаватись», –наголосила Наталія Могилевська.

Наприкінці зустрічі співачка побажала молоді не боятися робити помилки, ніколи не зупинятись на досягнутому та вірити в себе, тоді успіх обов’язково прийде!