«Сила слова» Макса Юрченка

sylslov-01

На Факультеті івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу відбулась зустріч з успішним івент-мейкером та ведучим Максом Юрченком.

Михайло Поплавський представив молоді шоумена та зіркового випускника Університету культури, зазначивши, що відтепер щотижня на студентів чекатимуть цікаві зустрічі і майстер-класи з відомими топовими особистостями.

sylslov-02

Максим розпочав з цікавих історій та курйозних ситуацій, що спіткали його у роботі організатора і ведучого. Далі зустріч набула більш професійної тематики, оскільки майбутні івент-менеджери охоче цікавились питаннями організації подій, специфікою роботи ведучого та секретами успішного ведення бізнесу.

sylslov-02

Шоумен вже тринадцять років займається івент-менеджментом, тому з радістю поділився своїм чималим досвідом з молоддю Університету культури. За словами Макса, головне у роботі з клієнтом – це довіра. Клієнта не можна обманювати, адже ваша брехня завжди розкриється, а репутацію виправити буде вже непросто.

sylslov-02

Також Макс поділився зі студентською молоддю ключовими аспектами логістики та важливими нюансами роботи івентора, розповів про співпрацю з підрядниками і розмежував функціональні обов’язки координатора та організатора.

«Координатор приступає до роботи безпосередньо на заході і стежить за тим, щоб концепція, задумана організатором була втілена. А організатор – це людина, яка повністю продумує концепцію заходу, підбирає виконавців та робить так, аби всі ідеї замовника були реалізовані. Знання, наполегливість і зв’язки – ось чим має володіти успішний івентор», – сказав Макс Юрченко.

sylslov-05

sylslov-05

Наостанок від Макса Юрченка прозвучали щирі побажання молоді: «Отримуйте кайф від студентського життя. Вірте своїм викладачам, вчіться у них, набирайтесь досвіду, вони допоможуть вам знайти себе.

Університет вам дає хороший старт! На вас покладаються великі надії. Ви ті люди, які творитимуть історію івент-бізнесу. Живіть в своє задоволення та любіть життя!».

sylslov-02