SMALL TALK з Оленою Шоптенко

На факультеті хореографічного мистецтва в онлайн-форматі відбулась чергова професійно-творча зустріч студентів із відомою українською хореографинею, чемпіонкою світу з латиноамериканських танців, переможницею телепроєкту «Танці з зірками» і зірковою викладачкою Київського Університету Культури Оленою Шоптенко!

Спікерка розповіла молоді про власний творчий пошук і цікаві експерименти із танцювальними стилями, нові успіхи в кар’єрі та проєкти, в яких нещодавно брала участь, а також надала мотиваційні поради щодо професійного майбутнього студентів-хореографів.

«Якщо ви дійсно вважаєте професію хореографа своїм покликанням, то повинні розуміти, що з моменту, коли це вирішили, зобов’язані постійно вдосконалюватись та переймати безцінний досвід від майстрів своєї справи», – наголосила Олена.

Універсальність і постійний творчий розвиток, на думку відомої хореографині, є складовими успіху. «Потрібно вміти здивувати глядача. Обравши один стиль чи напрям, ви обмежуєте власні можливості, тож варто набувати нових знань. Якщо ви зацікавились бальною хореографією, не зупиняйтесь, є сучасна, народна і чимало різних стилів, які їх поєднують. Новий цікавий досвід – нові яскраві перспективи!»

Також Олена зауважила, що кожен фахівець повинен мати навички PR, адже нині соціальні мережі – це найефективніший комунікаційний інструмент. Керуючись власним досвідом, Олена звернула безпосередньо увагу молоді на важливість даного вміння. «Треба завжди аналізувати тренди сучасності та бути активним, тому що є безліч шансів, що саме ти зможеш привернути увагу роботодавця та отримати престижну роботу».

Декан факультету хореографічного мистецтва Ольга Бігус підкреслила важливість таких фахових зустрічей за участі відомих хореографів, котрі, працюють над колаборацією різних стилів, постійно удосконалюють власну майстерність і є гідним прикладом для молоді.

Студенти були надзвичайно вдячні майстрині танцю за цінні поради, щирі емоції та розширення горизонтів власних можливостей. Сповнені натхнення, вони чекають наступної зустрічі з Оленою Шоптенко, але вже офлайн.