Стажування на базі Конституційного Суду України

stajnab07

Найкращі юристи випускники-бакалаври Київського університету культури з метою закріплення теоретичних знань та подальшого стажування, згідно зі своєю кваліфікацією разом із завідувачем кафедри державного управління і права Тетяною Биркович та доцентом Валерієм Андрусівим відвідали Конституційний Суд України.

stajnab04

Студенти ознайомилися з історією будівництва та приміщенням суду, зокрема: фойє, Бібліотекою, Архівом, Залою засідань, Прес-центром, музейною експозицією. Почути про історію становлення, завдання, повноваження, основні засади діяльності, міжнародні зв’язки суду, функції Секретаріату суду тощо для студентів було дуже важливо та цікаво.

stajnab04

Конституційний Суд України є колегіальним органом, тож основна його діяльність пов’язана з прийняттям певних юридичних рішень, які здійснюються на його засіданнях, де наші майбутні фахівці також мали можливість побувати та відчути себе в ролі судді. Виявили бажання пройти стажування на базі Конституційного Суду України та стати професійними суддями.

stajnab07