Столична молодь обирає Університет культури

stolmolob01

До Київського університету культури завітали випускники шкіл з Києва.

stolmolob02

Абітурієнти відвідали вже багато столичних вишів, але екскурсія Київським університетом культури була для них найочікуванішою. Неодноразово наші гості казали, що КУК є справді популярним ВНЗ серед молоді, адже тут, окрім здобуття якісної європейської освіти, цікаве і захопливе студентське життя.

stolmolob03

Свій маршрут гості розпочали з реєстрації у штабі «Абітурієнт-2017», а після смачного і ситного сніданку повні сил розпочали свій маршрут університетом культури. В приміщеннях кожного факультету одинадцятикласників чекали викладачі та студенти, які ділилися секретами успішного вступу, розповідали про специфіку навчання на кожній спеціальності й з радістю відповідали на запитання абітурієнтів.

stolmolob04

stolmolob05

stolmolob06

Сьогодні вступників найбільше вразили творчі лабораторії і комп’ютерне оснащення університету. Дехто ж був здивований, що на нього чекає унікальний шанс отримати подвійний диплом українського та європейського зразка одночасно. Така можливість є козирем університету культури, адже дозволяє випускникам гідно конкурувати на міжнародному рівні.

stolmolob07

Особливою подією для молоді стала зустріч з Михайлом Поплавським: «На сьогоднішній день ми можемо запропонувати вам комфортні умови навчання та хороші перспективи працевлаштування після отримання диплому.

У КУК – талановитим вхід без черги. Наше головне завдання – розкрити ваш творчий потенціал і допомогти розвинути його. В університеті створена особлива креативна атмосфера, до студентів ставляться з великою повагою та любов’ю.

Зрозумійте, чого ви хочете досягнути і робіть це краще за інших. Щастя, віри, надії та шаленого студентського кохання!» – наголосив Михайло Михайлович.

stolmolob08

stolmolob09

Декілька абітурієнтів зауважили, що не мали планів подавати документи до КУК, але змінили свої думки й серйозно налаштовані вступати до вишу, а це, тому що на власні очі оглянули інноваційні фахові лабораторії та поспілкувались із викладачами, справжніми професіонали своєї справи, видатними акторами кіно і театру, хореографами, відомими співаками, теле- та радіоведучими, дизайнерами, стилістами, рестораторами, політтехнологами, корифеями сфери PR і журналістики.

stolmolob10

Емоції переповнювали молодь, на згадку, про екскурсію Київським університетом культури, абітурієнти зробили безліч фото.