Студенти індустрії моди створили фурор на міжнародній виставці ANTVAN Fashion Days 2016

studindmo01

Київський університет культури прийняв активну участь у міжнародній виставці ANTVAN Fashion Days 2016, яка відбулась в «Українському домі» у центрі столиці України на Європейський площі.

Студенти спеціальності «Менеджери індустрії моди» створили справжню атмосферу свята під час показу модних колекції кафедри Дизайну одягу. Під керівництвом завідуючою кафедри Дихнич Людмили Петрівни менеджери індустрії моди показали професійну підготовку в постановці дефіле на подіумі, та організації Fashion показу. Над модними та креативними образами моделей які представляли університет на подіумі старанно та професійно працювали студенти Дизайнери зачіски та Дизайнери стилю.

studindmo03-1

Протягом усієї виставки працював стенд Київського університету культури де проводились майстер класи по гриму від викладача Малярчук Катерини Генадіївни. Разом зі студентами четвертого курсу спеціальності дизайн стилю майстерно демонстрували професійну роботу над художнім гримом усім охочим.

studindmo04

На всі запитання відвідувачів люб’язно відповідали викладачі КУК Кузнєцова Валерія Олександрівна, Левчук Яна Миколаївна та Забора Володимир Анатолійович.

Студенти та викладачі чудово провели час отримавши практичні навички та заряд позитивних емоцій.

studindmo05