СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ШОУ-БІЗНЕСУ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ КОНЦЕРТУ ARTIK & ASTI 🔥

Вчора, 28 серпня відбувся крутий концерт гурту Artik&Asti, студенти кафедри шоу-бізнесу не пропустили можливість попрацювати там!

Море позитивних емоцій, запальні танці, приємна атмосфера, яскраві номери та задоволені люди навколо – що ще може бути краще у роботі?

Концерт проводився у КВЦ Парковому. Так, як ця локація розрахована на велику кількість людей, це дало змогу нашим студентам попрацювати масштабною командою.

Першокурсники кафедри шоу-бізнесу також були запрошені на концерт, аби допомогти з огранізацією! Із перших років навчання нашим студентам дається найкрутіша практика, яка дає можливість набувати ще більший досвід у професії та знаходити нові знайомства, які у майбутньому посприяють професійному зростанню.

Кафедра шоу-бізнесу – це твій шлях до успіху!

Підписуйся на наші соц. мережі, щоб завжди бути в центрі подій!

@kuk_official_profile

@showbiz_knukim