Студенти Київського університету культури на варті європейських цінностей

navarti02

Попереду той, хто йде в ногу з часом і враховує сучасні вимоги світу. Молодь, як відомо готова сприймати усілякі зміни. Студенти Київського університету культури, активні та ініціативні, не залишаються осторонь від сьогоденних проблем суспільства, а навпаки активно долучаються до такого роду діяльності.

Нещодавно, наші студенти, які вивчали протягом семестру дисципліну «Рада Європи:політико-правовий механізм співробітництва», мали чудову можливість відвідати Офіс Ради Європи в Україні та ще більше наситити свої знання з курсу.  Організатором такого чудового заходу став викладач університету Іванілов Олександр Вікторович.

У Офісі Ради Європи студентів гостинно зустрів Представник генсекретаря Ради Європи з координації програм співробітництва, Мортен Енберг,  який особисто виступив для студентів з невеликою лекцією.

Студенти уявно опинилися в часі кінця 50-років ХХ століття, коли з схожою промовою виступав Вінстон Черчіль і оголошував про створення Ради Європи. Роки минають, а мета органу не змінюється: ідея єдності присутня і сьогодні. Також  пан Енберг розповів про причини створення Ради Європи, її функції та питання співробітництва з Україною.  Після офіційної частини студенти мали змогу поспілкуватися з очільником організації.

navarti03

Мортен Енберг був приємно здивований такою зацікавленістю молоді і жодне  питання студентів не залишив без відповіді. А їх було безліч: особливо студенти акцентували увагу на майбутніх перспективах України в євроінтеграційному процесі, на що спікер висловлювався з обережним оптимізмом.

Оцінивши високий рівень підготовленості й обізнаності наших студентів, очільник представництва  виступив із пропозицією:запросив бажаючих на проходження практики до організації. Вже зараз студенти займають активну позицію щодо поширення ідей культурних цінностей. Хто знає, можливо саме молодь університету культури з тих, хто у майбутньому візьме участь у розробці кращого законодавства, буде  боротися за рівноправність та будувати нове суспільство.

navarti01