Студенти КУК проходять практично-професійну підготовку за кордоном

kuk1
Пріоритетною складовою навчального процесу Київського університету культури є практично-професійна підготовка.
Із першого курсу студенти закріплюють теоретичні знання, здобуті у процесі навчання, – на виробництві, у провідних установах і компаніях.
Щоразу виш отримує схвальні відгуки і подяки від керівників підприємств та організацій про уміння й рівень підготовки молоді.

Завдяки широким і міцним міжнародним зв’язкам студенти КУК мають можливість проходити ознайомчу та виробничу закордонну практику у Польщі, Німеччині, Швейцарії, Болгарії, Румунії, Італії, Іспанії, Чехії, Литві, Латвії, Угорщині та Англії.
Відкрив освітній захід Михайло Поплавський.
«КУК проводить серйозну практично-професійну підготовку студентів за кордоном.
Молодь треба готувати не до екзаменів, а до життя.
Проходження практики за кордоном надає значні переваги у подальшому професійному становленні.
Рухайтесь вперед. Не зупиняйтесь на досягнутому. Викладачі лише створюють для вас платформу, решта залежить від вас. Самовдосконалюйтесь, відточуйте свої навички та вміння. Вчіть іноземні мови, будьте активними в інформаційному полі.
Я вірю, що ви станете успішними українцями!» – звернувся до молоді Михайло Поплавський.
Подяку за організацію заходу та активну міжнародну співпрацю Михайло Поплавський висловив президенту Асоціації кулінарів України Михайлу Пересічному та ректору Університету культури Володимиру Пилипіву.
Стажування у чотири- та п’ятизіркових готелях чорноморського узбережжя Болгарії «Золоті піски», «Албена» і «Сонячний берег» дозволить студентам ознайомитись із закордонним досвідом роботи у сфері готельно-ресторанного бізнесу, покращити професійні якості, комунікативні здібності й удосконалити знання іноземних мов.
Як розповіли представниці компанії, студентам надається можливість проявити себе на 20-ти запропонованих вакансіях і вдало поєднати цікаву роботу з відпочинком.
kuk3
Закордонна практика для КУК є невід’ємною частиною процесу підготовки спеціалістів. Вона дозволяє майбутнім професіоналам розпочати свій шлях до вдосконалення практичних умінь ще під час навчання. До того ж, по завершенні практики її учасники отримують сертифікати, що підтверджують проходження стажування в Європі.