Студенти КУК взяли участь у судових дебатах в НАУ

sud04

З нагоди проведення Всеукраїнського тижня права, 6 грудня 2016 року на базі Навчально-наукового Юридичного інституту Національного авіаційного університету відбулися судові дебати серед команд вищих навчальних закладів м. Києва з господарського процесу.

Головна мета заходу – підвищення професіональної підготовки майбутніх юристів шляхом отримання ними практичного досвіду.

Команда Київського університету культури «КУК і партнери» взяла участь у даному заході, учасники якої підтвердили ґрунтовні знання з теорії та практики господарського права та процесу, а також суміжних галузей юриспруденції. Наші студенти продемонстрували належні практичні вміння, злагодженість, командний дух, впевненість і професіоналізм. Окрім того, підготували цікавий розгляд справи досудового врегулювання, на що судді звернули особливу увагу й відзначили майбутніх правозахисників.

sud01

Учасниками команди «КУК і партнери» стали студенти 3-го та 4-го курсу, а саме: Бабинець Михайло, Чумак Сергій, Нось Юлія і Виприченко Аліна, які зарекомендували себе старанними студентами, які вже роблять перші професійні кроки в юриспруденції.

Суддями на заході були:

Михайло Смокович – суддя Вищого адміністративного суду України, секретар Пленуму Вищого адміністративного суду України;

Максим Лиськов – суддя Господарського суду м. Києва;

Ірина Сопілко – директор Навчально-наукового Юридичного інституту Національного авіаційного університету.

Давайте ж привітаємо команду Київського університету культури «КУК і партнери», які здобули диплом третього ступеня й гідно представили наш виш.

У кінцевому слові судді й організатори заходу висловили свою вдячність учасникам та запропонували деякі ідеї з приводу продовження плідної співпраці в майбутньому, зокрема щодо проведення спільних заходів на базі інших університетів.

sud02-2

Варто зауважити, що даний захід відбувся завдяки активній підтримці викладачів та завідувача кафедри державного управління і права Київського університету культури, а саме: доктора наук з державного управління, кандидата юридичних наук, професора Биркович Т.І., кандидата юридичних наук Кабанця О.С., кандидата юридичних наук Андрусіва В.Г. і кандидата юридичних наук, професора Шумського П.В.