Студентка Університету культури перемогла на Міжнародному фестивалі-конкурсі творчості «ЗІРКИ НА ХВИЛЯХ БУРГАСУ» (Болгарія).

burgasi-01

Студентка 3 курсу Кафедри музичного мистецтва  Київського університету культури Карина Векліч здобула найвищу нагороду – «Гран-прі» – на  VI Міжнародному фестивалі-конкурсі творчості «ЗІРКИ НА ХВИЛЯХ БУРГАСУ» Сарафово – 2018 (Болгарія).

Фестиваль проходить щороку у Республіці Болгарія. Його основна мета – подальше культурне взаємозбагачення між країнами й сприяння налагодженню міжнародного культурного співробітництва.

Цього року до участі у фестивалі долучилися обдарована молодь з Румунії, Болгарії, України та з інших країн.

Учасники представляли свої таланти у номінаціях:

  1. Вокал;
  2. Хореографія;
  3. Інструменталісти, народні та естрадно-духові ансамблі та оркестри;
  4. Народний фольклор і обряди.

Карина Векліч, переможниця конкурсу в номінації «Вокал», вразила компетентне журі майстерним виконанням англійською та іспанською мовами наступних пісень :

  • Tori Kelly – Don’t You Worry ‘Bout A Thing
  • Christina Aguilera – Contigo En La Distancia
  • Jamelia – Stop

Народна артистка України, завідувач кафедри естрадного співу Університету культури Алла Попова стала  художнім керівником Карини,  саме вона і готувала студентку до участі у фестивалі .

 «Я дуже вдячна Аллі Поповій, яка  виховує в мені вольового бійця, формує шалену витримку та не дозволяє кинути справу на половині шляху! Дякую їй за настанови та професіоналізм!»– зазначила переможниця.

burgasi-01

Карина також поділилась враженнями від подорожі і розповіла про  етапи підготовки до виступу:

«Так як за кордоном я була вперше – цю подорож я запам’ятаю на все життя.

Найважчою для мене була підготовка. За тиждень до фестивалю я захворіла і готуватись(співати) було дуже складно.

До того ж на мене чекала 30-годинна поїздка автобусом до Болгарії, де на наступний день я вже мала виступати. Однак жодні негаразди не стали мені на заваді.

14 років я впевнено йду до своєї мети, займаюсь вокалом і планую підкорювати нові вершини. Я дуже вдячна всім людям, які завжди поряд зі мною,вірять в мене та підтримують у всіх моїх починаннях».

burgasi-01

Михайло Поплавський привітав Карину Векліч з перемогою та побажав  їй нових творчих звершень!

burgasi-01

Талановита молодь обирає  – Київський університет культури!