Студентський круглий стіл за підсумками практики у Болгарії

studkrusti-01

На Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Київського університету культури відбувся студентський круглий стіл за підсумками практики у Болгарії.

Талановиті студенти, які успішно пройшли стажування у провідних готельних та ресторанних підприємствах Болгарії, цікаво звітували про те, які нові знання та практичні навички вони отримали впродовж практики.

Захід відкрив завідувач кафедри готельно-ресторанного бізнесу, професор Пересічний Михайло Іванович, який зазначив, що участь студентів у подібних закордонних стажуваннях дає їм змогу отримати безцінний практичний досвід, вдосконалити знання іноземних мов, розширити коло друзів та знайомих, збагатитися інформацією про культуру, історію, національні особливості країни перебування.

studkrusti-01

Студентська молодь відзначила, що приймаюча сторона забезпечила всі необхідні умови для проживання, а практика була цікавою та високо оплачуваною.

studkrusti-01

Усі студенти за підсумками практики отримали сертифікат, який стане їм у нагоді у подальшій професійній діяльності.

studkrusti-01

Київський університет культури не стоїть на місці, а постійно розширює коло баз практик та застосовує інноваційні форми навчання студентів. Налагодження міжнародних зв’язків та заключення угод для забезпечення якісної практики та стажування студентів, на думку учасників заходу, є вагомим внеском у здобуття ними професійних компетенцій та покращує можливість працевлаштування випускників.