Сучасні тенденції кулінарології

suchtend01

На Кафедрі готельно-ресторанного бізнесу з успіхом пройшов майстер-клас президента Асоціації Кулінарів України Михайла Пересічного.

На Кафедрі готельно-ресторанного бізнесу Київського університету культури відбувся майстер-клас на тему «Всесвітній конгрес ВАКС: сучасні тенденції та стратегія розвитку кулінарології», який провів президент Асоціації Кулінарів України Михайло Пересічний.

suchtend01

suchtend01

suchtend01

Гучними оплесками зустріли студенти університету Михайла Поплавського, який завітав на майстер-клас колеги та представив молоді високоповажного спікера : «Такі зустрічі і майстер-класи є для вас безцінним джерелом знань, поштовхом до особистісного та професійного зростання. Тож вітайте шановного професора, президента АКУ, завідувача кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу університету культури Михайла Пересічного!»

suchtend01

suchtend01

suchtend01

На початку зустрічі пан Михайло ознайомив молодь із темою майстер-класу: «ВАКС – це неполітична організація, яка націлена на підтримання й розвиток стандартів кулінарії по всьому світу. Асоціація досягає своїх цілей завдяки навчанню і професійному розвитку членів асоціації – фахівців, які є авторитетами в кулінарному мистецтві».

Також професор зазначив, що конгрес ВАКС був організований у більш ніж 20 містах світу протягом 88-річної історії асоціації і проводиться кожні 2 роки.

suchtend01

suchtend01

suchtend01

«У 2002 році Конгрес проходив у Кіото. Саме тоді Асоціація кулінарів України вперше увійшла до ВАКС й виборола бронзову медаль у змаганнях. Хочу сказати, що АКУ пройшла великий шлях від «закритої епохи» до відкритого періоду взаємодії з Асоціаціями всього світу», – підкреслив важливість та досягнення українських кулінарних організацій Михайло Пересічний.

suchtend01

suchtend01

suchtend01

Зокрема гість розповів студентам, що ВАКС налічує понад 105 офіційних асоціацій кулінарів, які представляють близько 10 мільйонів професійних шеф-кухарів майже з усіх розвинених країн.

Найвідоміші, окрім ВАКСу, – такі міжнародні кулінарні спільноти:

  1. «Кухарі світу без кордонів», що ставлять за мету порятунок людських життів, полегшення їхніх страждань і відновлення почуття гідності й прав, а також забезпечення їжею й чистою водою голодуючих по всьому світу.
  2. «Women leadership forum» був створений, щоб зробити жінок асоціації більш помітними, продемонструвати їхні таланти через харчову індустрію шляхом підтримання їх в особистісному зростанні.

Останнім часом, за словами Михайла Пересічного, учасники ВАКС неодноразово порушують питання щодо можливості освоєння кулінарної справи для студентів і викладачів, а також отримання ними сертифікатів Асоціації кулінарів світу.

Зацікавила майбутніх фахівців й інформація про властивості та можливості використання чаю в кулінарії. Виявилося, що він є не тільки замінником багатьох інгредієнтів, але і використовується для приготування коктейлів, маринування овочів та фруктів, додаткового аромату для десертів.

По завершенні навчальної лекції, професор виділив п’ять головних тенденцій розвитку кулінарології:

  • дотримання всіх фахових принципів і вимог до кулінарного мистецтва;
  • національна(етнічна) кулінарологія;
  • молекулярна кухня;
  • формування принципів кулінарології функціонального призначення;
  • збереження навколишнього середовища.

suchtend13

suchtend13

suchtend13

suchtend13