SUN FESTIVAL 2019

В Університеті культури відбувся XI Всеукраїнський фестиваль молодих дизайнерів зачіски та стилю «SUN FESTIVAL 2019», який зібрав молодих і талановитих митців із різних куточків України.

Також на модній події були присутні спеціальні зіркові гості. Фіналіст ТОПового реаліті-шоу «МастерШеф» Сержик Файний на головній площі вишу готував авторську страву – «Шаурму для моделей». Фіналіст «Голосу країни» LUKA вражав неймовірною харизмою та силою свого голосу. Яскравий співак Олександр Брянгін своїм виступом зумів зворушити серця абсолютно всіх представниць прекрасної статі. А ось Alex Walker додала шалених емоцій неординарним виконанням пісні та запальними танцями. Увесь час на фестивалі звучав крутий авторський музичний супровід від іменитого DJ ALLAMEN.

Студенти Університету культури разом зі своїми викладачами підготувати фотолокації та тематичні образи, котрі потім продемонстрували на подіумі. Глядачі мали змогу насолодитися автентичними африканськими та гавайськими костюмами; побачити спокусливі дефіле у стилі героїв серіалу «Рятівників Малібу» та водяних сирен-красунь, а також інтерпретацію образів для морської теми «Лайнер». А дівчата із режисерської групи продемонстрували власний танцювальний номер з елементами модельного позування.

У рамках масштабної fashion-події проходила конкурсна програма за такими номінаціями:

 • Fashio-локони
 • Чоловічий модний образ
 • Жіночий модний образ
 • Коктейльна зачіска з елементами плетінь
 • Модне фарбування від бренду «Matrix»
 • Перука як головний убір з альтернативних матеріалів.

Головне завдання конкурсантів полягало у прояві професійного рівня, естетичного бачення цілісної композиції, фантазії й авторської ідеї.

Судді оцінювали роботи за 100-бальною шкалою:

 • 25 балів (max) чистота виконання
 • 25 балів (max) цілісність образу
 • 25 балів (max) композиція (форма, колір, текстура)
 • 25 балів (max) сучасність образу.

Варто зазначити, що учасники конкурсної програми змогли здивувати своїм креативним підходом та баченням сучасного й майбутнього світу моди з його швидкоплинними тенденціями. Кожен вихід моделей супроводжувався шквалом оплесків та схвальними вигуками глядачів фестивалю. Подіум просто майорів різнобарв’ям текстур і форм, тож зробити свій вибір журі було вкрай складно й відповідально.

Поки висококваліфіковані судді підраховували бали та радилися, стилісти головного спонсора дійства, провідного бренду у сфері професійного фарбування і догляду за волоссям «MATRIX» влаштували перукарський перфоманс під назвою «Ринг».

Неймовірний вибух овацій викликав Михайло Поплавський, який звернувся до учасників знакової модної події:

«Я радий вас вітати на ХІ Всеукраїнському фестивалі молодих дизайнерів зачіски і стилю! Цей проект та багато інших, які створює Університет культури для молоді, – є стартом у велике професійне майбутнє.

Сьогодні зібралися творчі команди з усієї України. Ви всі унікальні і талановиті! Саме від вас залежить розвиток українського фешн-бізнесу! Успіхів вам і професійного зростання!».

І ось нарешті настала хвилююча мить – оголошення результатів. Журі одноголосно обрало 3 призерів у кожній номінації та одного переможця в номінації «Гран-прі». Вони отримали цінні призи від спонсорів «Matrix» та «Estel», а кращим випала можливість стати учасниками щорічної beauty-події MATRIX COLOR EXPEDITEON у м. Одеса.

Чоловічий модний образ

 1. Єлизавета Файніцька (Київ)
 2. Ярова Христина (Київ)
 3. Марина Барабаш (Київ)

Перука як головний убір з альтернативних матеріалів

 1. Тетяна Володько (Львів)
 2. Ірина Вишнякова (Київ)
 3. Олена Михальченко (Біла Церква)

Жіночий модний образ

 1. Анастасія Гонтаренко, Руслана Сливка (Київ)
 2. Анастасія Романова (Київ)
 3. Вікторія Приказюк, Ірина Верещагіна (Київ)

Коктейльна зачіска з елементами плетінь

 1. Анна Петрова (Київ)
 2. Валентина Капітанчук (Біла Церква)
 3. Катерина Федорченко (Київ)

Fashion локони

 1. Тетяна Щавінська (Київ)
 2. Вікторія Сівченко (Біла Церква)
 3. Тетяна Мориляк (Київ)

Модне фарбування від бренду «MATRIX»

 1. Вікторія Мазюк (Миколаїв)
 2. Лія Мисевич (Миколаїв)
 3. Неллі Бабенко (Одеса)

Гран-прі

Христина Кудінцова (Одеса)

На цьому подарунки не завершилися! Майстер міжнародного класу, викладач перукарської майстерності Євген Калкатов обрав свого переможця, котрому вручив ексклюзивний презент. У свою чергу, представники провідного бренду «MATRIX» також визначили 7 робіт, які отримали подарункові набори професійної косметики.

А от справжній сюрприз на молодь чекав від Михайла Поплавського – сертифікати на гарантований один семестр безкоштовного навчання в Університеті культури.

«SUN FESTIVAL 2019» подарував всім незабутні враження та яскраві емоції, а учасникам ще й шанс проявити себе як творчі особистості на масштабному заході.