Суперприз від Михайла Поплавського – iPhone 8

iph8-01

У Зірковому клубі лідерів відбулось довгоочікуване нагородження переможця!

На честь 10-річчя Київського університету культури Михайло Поплавський оголосив конкурс #зірковийкук із суперпризом – iPhone 8!

За умовами конкурсу учасникам потрібно було написати оригінальне привітання з Днем народження Університету культури на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram та додати обов’язковий хештег #зірковийкук.

Автором найоригінальнішого привітання, що набрало найбільшу кількість лайків та репостів, стала студентка першого курсу Факультету готельно-ресторанного бізнесу Софія Поліщук, яка й отримала крутий суперприз особисто від Михайла Поплавського – iPhone 8! Нагородження переможниці відбулось у Зірковому клубі лідерів.

iph8-01

«Я щиро вітаю Софію з чесною перемогою. Привітання дійсно було цікавим та оригінальним і справедливо здобуло переможне перше місце. Радий, що в Університеті культури навчаються такі талановиті та креативні студенти», – сказав Михайло Поплавський.

Отримавши довгоочікуваний подарунок, власниця нового iPhone 8 зазначила: «Прийшов. Побачив. Переміг. Будьте наполегливими, працюйте на результат і наступного разу переможцями будете ви! Дякую всім за підтримку!».

iph8-01

Старанні студенти, які також брали участь у конкурсі, отримали цінний подарунок – книгу «Формула успіху» з автографом та побажаннями від Михайла Поплавського. Ними стали: Анастасія Сеник, Віталія Платова, Марія Толстих, Каріна Мєшкова, Ліза Стужук, Діана Крутоус, Влад Голомах, Ростислав Коваленко, Валерія Кужняк, Андріана Лещенко, Владислав Кошелап, Ілона Лупішко, Софія Терещенко, Ліка Кутько, Миколай Постоутенко, Міла Хетманенко, Борис Кошелен та Анастасія Федис.