СХЕМИ ПОПЛАВСЬКОГО, або БІЗНЕС НА ІМЕНІ

На початку нового навчального року Михайло Поплавський провів майстер-клас для студентів першого курсу факультету зв’язків з громадськістю і журналістики на тему «СХЕМИ ПОПЛАВСЬКОГО, або БІЗНЕС НА ІМЕНІ».

На мотиваційній зустрічі з молоддю Михайло Поплавський розповів, які PR-технології ефективні при розкрутці бренду, як правильно користуватися PR-інструментами, поділився формулою успіху, життєвим досвідом та цінними порадами у досягненні поставлених цілей.

«Ми розпочинаємо навчальний рік з майстер-класів талановитих педагогів та успішних особистостей, що входять до кейс-методу моєї авторської школи «Акули PR».

Головне моє завдання, як і кожного викладача нашого університету, – навчити вас, майбутніх фахівців PR, думати, відчувати, аналізувати, моделювати, прогнозувати, вміти прораховувати кінцевий результат і приймати ефективні рішення. Це є необхідним для створення та реалізації успішних проєктів », – сказав Михайло Поплавський.

Майбутнім піарникам та журналістам спікер розповів, що піар-проєкт «Співаючий ректор, як технологія» був створений для розкрутки Київського інституту культури: «Ми використали мало кому на той час відому «Теорію стресу». Сам вихід ректора на сцену мав викликати шок, стрес і його несприйняття. Чого ми й досягли!

25-м кадром я увійшов у масову підсвідомість. Через мене, мою діяльність почалась ідентифікація вишу. Чим більше мене критикували в ЗМІ, тим більше людей дізнавалося про інститут культури. Критика – це найкраща реклама!

Потому запрацювали механізми з формування позитивного іміджу. Було проведено ряд освітніх реформ в інституті культури: запроваджені інноваційні методи навчання, змінено професорсько-викладацького склад, відкрито нові престижні та конкурентоздатні спеціальності, тощо. У 1997 р. Київський державний інститут культури стає Університетом, а 1999 року отримує статус Національного. Сьогодні Київський національний університет культури і мистецтв займає перше місце серед всіх культурно-мистецьких вузів України за результатами Топ-10 рейтингу «Найкращі мистецькі заклади вищої освіти України»

«Також було започатковано потужні загальнонаціональні проєкти: Всеукраїнський дитячий телевізійний конкурс «Крок до зірок», Шевченківський вечір «Ми діти твої, Україно!», концертні програми до Міжнародного дня матері «Мамо, вічна і кохана», батл-шоу «Наша пісня», «Українську пісню року», кулінарну телепередачу «Шеф-кухар країни» та інші. Ми створили бренд «Михайло Поплавський» і вдало його капіталізували!».

Молоді показали історичний перший кліп «Юний орел» 1996 року та його ребрендинг у 2021-му, де вже були використані новітні голлівудські VR-технології: 3D віртуальної реальності, LED cube, Unreal Engine 4, tracking systems і 3D-графіки.

У такому сучасному форматі за 2021 рік Михайло Поплавський встиг зробити ребрендинг ще 12-ти кліпів.

«Мій постійний пасивний дохід – запатентовані торгові марки, з яких я отримую роялті.

Це 46 торгівельних марок, 49 авторських проєктів, 15 книг і 31 кліп. Це є яскравим підтвердженням успішного піару».

Ще одним важливим проєктом для Михайла Поплавського став безпрецедентний вікопомний для нашої країни телемарафон «Пісня об’єднує нас!», що в 2012-му році увійшов до Книги світових рекордів Гіннеса. 110 годин української пісні прославили Україну на весь світ у категорії «Найтриваліший музичний телевізійний марафон національної пісні у прямому ефірі». Це був спільний проєкт Київського національного університету культури і мистецтв, Першого національного телеканалу та телекомпанії «Ера». Музичну перемогу нашої держави спостерігали на всіх континентах, а повідомлення про рекорд України миттєво стало новиною номер один провідних телеканалів, преси та інформагентств світу.

Представлене першокурсникам архівне відео моменту нагородження переможців вражало енергетикою тріумфу.

«Ми майже п’ять діб були у прямому телевізійному ефірі, з жорсткими умовами рекорду. На сцені виступило більше, ніж дві з половиною тисячі українських артистів.

Я був не лише автором ідеї, генеральним продюсером, а й ведучим прямого ефіру. Особисто представляв власний бренд. Це дуже велика, кропітка, а головне – відповідальна робота. На кону стояв позитивний імідж країни».

Також лектор торкнувся й найактуальнішої наразі теми для молоді – соціальних мереж.

«Моя команда спонукала мене увійти в соціальні мережі «Фейсбук», «Ютуб», «Інстаграм» та «Тік-Ток». Моя місія – українізувати тік-ток. На сьогоднішній день я на 5-му місці в рейтингу ТОП 10 блогерів країни за кількістю підписників в інстаграм. Це мене гріє та надихає на нові проєкти.

Коли мене запитують «Як ви розслабляєтесь?», я відповідаю: «Я і не напрягаюсь. Я роблю все в кайф!».

Протягом усього майстер-класу Михайло Поплавський спонукав талановиту молодь до рішучих дій, мотивував на успіх та ділився життєвою мудрістю, кожного разу зриваючи шквал аплодисментів.

«Ви – авторський курс Поплавського, а Поплавський не любить програвати і завжди працює на результат. Рухайтесь вперед, атакуйте життя. Соціальні мережі – це ваше зіркове майбутнє, ваш зоряний шлях, і від того, як зараз ви стартонете, залежить ваш подальший успіх!».

Окремий блок спікер присвятив маркетинговим стратегіям в ресторанному бізнесі та поділився власними прикладами антикризового менеджменту.

«Перші великі гроші прийшли до мене на початку 90-их років. Завдяки правильній маркетинговій стратегії, вивченню ринку, я дізнався на що є попит та зайняв потрібну нішу.

В бізнесі повинні бути оригінальні ідеї, емоції і результат. Здивувати, означає перемогти!

Думайте, де ви можете реалізувати себе через свої сильні сторони», – зазначив спікер.

Далі Михайло Поплавський презентував авторський запатентований напій вогняну каву «Золотий каштан». А після майстер-класу запросив усіх на безкоштовну дегустацію.

«Без поразок немає перемог! Усі ваші невдачі – це досвід. У «тепличних» умовах ви нічого не досягнете. Лідерами не народжуються, ними стають!

Вам творити новітню історію України. Від вас залежить, ким ви станете, чого досягнете і як вийдете на зоряну дорогу.

Я хочу, аби ви були переможцями і режисерами свого життя. Завжди йдіть до своєї мети, любіть українське, підтримуйте українське.

Я вам бажаю добра, любові і бути завжди на позитиві. На оптимістах тримається світ, песимісти лише глядачі.

Тримаймо разом українську хвилю!».

Вмотивована прикладом у досягненні успіху Михайлом Поплавським, студентська молодь запевнила, що наполегливо йтиме до своєї мети, віритиме у себе, та керуватиметься порадами чудового оратора прокладаючи власний український шлях .