Талановитим вхід без черги!

Дні відкритих дверей тривають. Відвідати зірковий виш уже встигли чимало абітурієнтів. Цієї суботи завітали вступники з Чернігова та Полтавської області, щоб остаточно впевнитись та визначитись з майбутньою професією, а також побачити студентське життя яким воно є. Також в рамках Дня відкритих дверей відбувся ТалантFEST для учасників конкурсу «Талановитим вхід без черги!».

Найталановитіші абітурієнти з усієї України взяли участь в масштабному заході.

На початку року Університет культури оголосив вже традиційний всеукраїнський конкурс – #Талановитим_вхід_без_черги, на якому конкурсантам треба було представити свої творчі вміння: зняти креативне відео, створити графічне зображення, зняти відео з виконанням пісні, музичної чи хореографічної композицій, декламуванням вірша та інше. Конкурсне завдання залежить від того, який факультет обрав учасник. Свої роботи розмістити в “Інстаграмі” з хештегом #талановитим_вхід_без_черги.

Всі конкурсанти були запрошені у зірковий виш, аби представити свій талант, власні доробки майстрам курсу і творчій комісії та особисто поспілкуватися з Михайлом Поплавським.

Для майбутніх вступників провели цікаву екскурсію університетом та влаштували незабутнє знайомство з напрямами, за якими здійснюється фахова підготовка. 10 престижних факультетів Університету культури презентували гостям сучасні навчальні лабораторії та спеціалізовані аудиторії, де студенти набувають практичних знань і навичок.

 • міжнародних відносин;
 • зав’язків з громадськістю і журналістики;
 • готельно-ресторанного і туристичного бізнесу;
 • кіно і телебачення;
 • дизайну і реклами;
 • івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу;
 • хореографічного мистецтва;
 • музичного мистецтва;
 • сценічного мистецтва;
 • інформаційної політики і кібербезпеки.

Про престижні спеціалізації та нові умови вступу, воркшопи, творчі зустрічі і майстер-класи, неймовірно цікавий навчальний процес і перспективи працевлаштування розповів абітурієнтам висококваліфікований професорсько-викладацький склад університету.

Абітурієнти довідались, що Університет культури здійснює активну співпрацю із провідними закладами вищої освіти Польщі, Італії, Англії, Франції, Німеччини та інших. А однією з переваг студентів, котрі здобувають вищу освіту за інноваційними навчальними програмами, є подвійний диплом – український і європейський.

Вступникам наголосили про перелік необхідних документів для вступу 2020 року:

 • атестат або диплом (оригінал або його завірена копія);
 • додаток до атестата або диплома (оригінал або його завірена копія);
 • сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти;
 • 4 кольорові фотокартки 3х4 см;
 • медична довідка 086-О при вступі на спеціальності: “Аудіовізуальне мистецтво та виробництво”, “Хореографія”, “Сценічне мистецтво”, “Музичне мистецтво”, “Готельно-ресторанна справа”;
 • копії паспорта, ідентифікаційного коду, приписного свідоцтва (для юнаків) та оригінали зазначених документів для їх засвідчення.

На гостей, що сьогодні завітали до університету культури очікувало багато сюрпризів.

 • Факультет кіно і телебачення організував для абітурієнтів справжнє «party», де на них очікували квести і конкурси з приємними призами, майстер-класи і тренінги. А ще перегляд робіт учасників конкурсу «Талановитим вхід без черги», де кожен учасник зміг почути цінний фідбек від творчої комісії університету. Приємною  несподіванкою стала  зустріч із переможцями конкурсу«Талановитим вхід без черги»  2019 року  Катериною Карпуніною і Владом Пшебитовський. А ведучими party стали Галина Інформ та Олександр Саюн.

 • Факультет сценічного мистецтва підготував для молоді насичені тренінги і майстер класи від потужного професорсько-викладацького складу вишу. Декан факультету Деркач Світлана Миколаївна та викладач Шлемко Ольга провели попередні творчі прослуховування та надали корисні поради, щодо поліпшення виступу, аби вже з вересня 2020 року бути готовим до вступу і точно стати студентом омріяного університету.

А майбутніх режисерів у залі вишу вже очікував український актор театру та кіно, зірковий викладач та випускник університету – Євген Ламах. Разом з ним вони переглянули відомі кінострічки за його участі «Черкаси» і «Крути 1918» та задали важливі для них запитання, щодо знімального процесу, важливості злагодженої роботи і комунікації в команді та прослухали цікаву розповідь про життя за кадром актора.

 • Факультет дизайну і реклами для творчих вступників запросив з майстер-класом викладача кафедри графічного дизайна, заслуженого художника України – Лопухову Наталію. Вона надала фахові поради щодо створення постановки з побутових фігур, наголосила на підготовчих курсах в Університеті культури, де разом з нею та іншими викладачами вони творитимуть якісне портфоліо та отримають фахові знання. Після спілкування з художницею молодь приступила до виконання творчого завдання. Наступною локацією стало спілкування із кандидатом мистецтвознавства – Шандренко Ольгою, яка розповіла молоді про тонкощі стилізації. Завершився насичений день чаюванням, солодощами та спілкуванням із студентською молоддю вишу.

 • На факультеті музичного мистецтва на школярів вже очікували викладачі-професіонали, щоб особисто зустрітись із майбутніми студентами, поспілкуватись та запросити на творчі прослуховування. Абітурієнти по черзі демонстрували знання нот, потужність голосу та виконали підготовлені музичні композиції. Кожен зміг отримати корисні зауваження та поради від викладачів.

 • Факультет хореографічного мистецтва влаштував зіркову зустріч із відомою українською танцівницею, чемпіонкою світу з латиноамериканських танців, хореографом-постановником – Оленою Шоптенко. Разом із гостею юнаки та дівчата вивчали хореографічну постановку. Пластичні рухи, гармонічність образу, міміка та креатив – це важливі фактори, на яких наголошувала Олена.

Після насиченої екскурсії вступники зустрілись із Михайлом Поплавським, який поділився з ними корисними порадами, мотиваційними настановами та обговорив з майбутніми студентами Всеукраїнський конкурс #талановитим_вхід_без_черги, за підсумками якого переможці будуть навчатись за рахунок Університету культури.

«В Університеті культури  – талановитим вхід без черги!

Наше головне завдання – розкрити ваш творчий потенціал і допомогти розвивати його.

Успішними можуть бути лише амбітні, активні та наполегливі особистості. Ви маєте пройти власну життєву школу.

Формуйте в собі лідерів та переможців. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, тому що життя любить наполегливих. Бажаю вам міцного здоров’я, енергії, куражу, любові та віри в себе!» – зазначив Михайло Поплавський.

Університет культури залишив у молоді тільки найкращі враження. Абітурієнти акцентували на тому, що ще не бачили настільки потужної матеріально-технічної бази для навчання і такого широкого переліку престижних та перспективних професій. Зірковий виш надає безліч можливостей для багатогранного розвитку, творчої реалізації та успішного майбутнього.