«Tamerlan&Alena» в Університеті культури

Спілкування молоді Університету культури з відомими та успішними особистостям вже стало традицією. Сьогодні до першого курсу факультету івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу завітали Тамерлан і Альона Омаргалієва – відомий український R&B-дует.

Студентам вони розповіли про створення гурту, запис альбому, музичну індустрію в Україні та світі, а також відповіли на безліч питань майбутніх івенторів.

Тамерлан і Альона познайомилися через соціальні мережі, зійшовшись на спільному інтересі до музики. Згодом вони записали першу пісню «Хочу с тобой», на яку зняли кліп в Сполучених Штатах Америки, та вже протягом 11 років підкорюють своїх слухачів крутими хітами.

««Хочу с тобой» – це одна з наших кращих робіт, бо вона була найперша. Раніше така музика була не форматом, ми були неформатним проєктом. Нам було важко. Але ми мрійники, які звикли ламати стереотипи і не зупинятись на досягнутому», – зазначила Альона.

«Нам говорили «Ні» радіостанції і телеканали. Але коли наша пісня стала хітом, нас почали звати. Це приклад того, що ніколи не потрібно розчаровуватись через невдачі. Головне – це досвід, який ви зможете застосувати в майбутньому. Живіть тут і зараз та чітко розумійте, чого хочете саме ви», – продовжував Тамерлан.

Виконавці розповіли, що всі пісні вони пишуть самі, і їхньою ціллю є творити хорошу душевну музику. На їхню думку, завжди потрібно залишатись самими собою, не бути залежними від сучасних трендів, які досить швидкоплинні. «Робіть те, що вам до душі, будьте органічними в цьому, отримуйте задоволення і ніколи не відмовляйтесь від своїх цілей. Докладайте максимум зусиль та оточуйте себе професійними людьми», – зауважив співак.

Окрім того, молодь запитувала і про те, як стати професійним івентором. За словами Тамерлана та Альони, крутими фахівцями не народжуються, ними стають. Варто вчитись на своїх невдачах, помилках і здобувати цінний досвід.

Також першокурсників цікавило, як артисти реагують на хейт з боку фанів. Гості впевнено відповіли, що головне – як ставишся до цього. Треба вміти розрізняти справжні конструктивні думки і підпільних диванних критиків, котрі самостверджуються за рахунок поганих коментарів, та правильно реагувати на це.

Михайло Поплавський подякував талановитому українському дуету за яскраву зустріч і привітав першокурсників з початком навчального року.

«Вітаю вас у богемному виші країни! Саме тут ви зможете реалізувати свої здорові творчі амбіції.

Виховуйте в собі характер і волю до перемоги. Будьте лідерами і режисерами свого життя!

За вами майбутнє! Вам творити новітню історію України!

Щастя, здоров’я, куражу, енергії і шаленого студентського кохання!».

Насамкінець творчої зустрічі Тамерлан і Альона виконали декілька своїх драйвових хітів. Молодь була в захваті, активно запалювала та фотографувалась з улюбленими кумирами.