Театральний драйв для першокурсників

Урочисті посвяти першокурсників Університету культури в розпалі. Цього разу студентські лаштунки для молоді відкрила Кафедра режисури та майстерності актора Факультету сценічного мистецтва.

Акторська майстерність та режисерський талант були втілені у капуснику-посвяті, де студенти старших курсів продемонстрували шалений спектр емоцій, драйву, набутих знань і досвіду.

Яскраве дійство розпочалось із представлення викладацького складу, улюблених кураторів та творчих наставників молоді, а також вітального слова завідувача кафедри режисури та майстерності актора Марини Татаренко, яка побажала молоді натхнення, втілення найсміливіших задумів і прихильності Мельпомени.

Далі на всіх чекали неймовірні театральні інсценівки. Виступи вражали своєю неповторністю, харизмою, майстерністю влучних жартів та акторської гри. Кожна група була індивідуальною, зі своїм баченням життя актора, режисера, а головне – студента богемного Університету культури.

Першими успіхами на сцені та жагою до підкорення улюбленої професії вразили і першокурсники, викликавши овації всіх присутніх.

Театрали – це одна велика родина, де кожен відіграє важливу роль у трагікомічних етюдах, музично-танцювальних замальовках, створюючи чудову театральну композицію. Тож посвята була наповнена неабиякою пристрастю, контрастом відчуттів та емоцій. Зал то вибухав, то поринав у цілковиту тишу, щоб не пропустити жодної миті, які проживали юні актори на сцені.

Несподіваним та надзвичайно приємним моментом для молоді стало привітання Михайла Поплавського.

«Вітаю першокурсників Кафедри режисури та майстерності актора Факультету сценічного мистецтва! Ви унікальні, креативні, талановиті! Реалізуйте свій творчий потенціал в конкретних проектах. Нехай переможуть живий розум, наполегливість та ваше нестримне бажання досягти своєї мети. Успіхів! Ваш Михайло Поплавський».

Посвята завершилась, перше випробування на творчість першокурсники склали на «відмінно» Уже згодом вони зможуть взяти участь у фахових майстер-класах, тренінгах, театральних постановках і захоплюючих фестивалях, ну і, звичайно, продовжити цікаве навчання в новому статусі – студента Університету культури.