Технології майбутнього і блогінгу

Молодь Університету культури долучились до презентації міжнародного конкурсу з технологій майбутнього і блогінгу – Red Bull Futur.io.

Метою проекту є залучення креативних інтелектуалів та умільців сторітеллінга з усього світу пофантазувати на тему власного майбутнього.

Автори кращих ідей будуть запрошені до Лісабона (Португалія) в березні. Закордонна мандрівка, що відбудеться в рамках конкурсу, передбачає участь у триденній навчальній програмі. Це семінари та обговорення, які сприятимуть створенню унікальної атмосфери і розкриттю здібностей кращих сторітеллерів. Програма також дозволить запрошеним учасникам розвинути і вдосконалити свої концепції разом з лідерами цієї спільноти.

Аби взяти участь, студенти Університету культури мають до 4 лютого (включно) зняти коротку відеоісторію (тривалістю 1 хвилина) про те, яким вони уявляють майбутнє та завантажити відео на сайт. Головними критеріями відбору є: ідея оптимістичного майбутнього, креативність та надихаюче бачення. Про це розповіла випускниця Університету культури, кореспондент телеканалу «1+1» Наталія Щука.

Також запрошеними спікерами стали: Володимир Завадюк – керівник «Великих розважальних шоу» на «1+1 Продакшн»; Дар’я Дрюченко – режисер кіно і лінійних рубрик програми «Сніданок з 1+1» та Карина Омельянчик – журналіст телеканалу «Інтер», спеціальний блогер сайту Podrobnosti.ua.

Оскільки Володимир Завадюк займається виробництвом проекту від «А до Я», він поділився зі студентами досвідом, акцентуючи на головних аспектах сценічного мистецтва, грамотній роботі з бюджетом, аналітиці, рекламній діяльності та надав оцінку ринку. «Змінюйте світ на краще. Умійте подавати себе і свої ідеї. Будьте завжди відкриті до нових можливостей», – зауважив Володимир Завадюк.


Дар’я Дрюченко розповіла молоді, як втілити власну ідею та з чого розпочати. Вона поділилась простими лайфхаками знімального процесу, пов’язаними з налаштуванням світла та камери, знімальними планами і монтажем.

Карина Омельянчик повідала, в чому полягає робота блогера: як знімати якісний контент, робота в кадрі, динаміка у коротких форматах – чим відрізняється телевізійний продукт від інтернет-проектів.

Михайло Поплавський подякував спікерам за змістовні й цікаві виступи та зауважив, що даний проект є перспективним, фундаментальним і важливим для успішного та щасливого майбутнього молоді.

«Ви є режисерами свого життя. Вірте в себе і своє майбутнє, будьте активними в інформаційному полі, навчіться комунікувати зі світом та живіть на позитиві», – звернувся Михайло Поплавський до студентів Університету культури.