The Colors of Parajanov

Студенти-графіки факультету дизайну і реклами та майбутні івентори Університету культури реалізували креативний проєкт.

У колаборації студентів кафедри графічного дизайну факультету дизайну і реклами та факультету івент-менеджменту і шоу-бізнесу народився креативний зимовий проєкт «The Colors of Parajanov».

Це виставка, присвячена дню народження великого митця (9 січня) та одній із царин, де він залишив яскравий слід – мистецтву колажу. Упродовж сторіччя колаж був вельми значущим видом і технікою в образотворчій культурі й дизайні, та і сьогодні він надихає багатьох майстрів до творчості.

Ідея виставки належить завідувачці кафедри графічного дизайну Наталі Удріс-Бородавко та викладачці факультету івент-менеджменту і шоу-бізнесу Наталії Склярській. А сам проєкт унікальний тим, що експозицію влаштувала креативна молодь Університету культури: організаторами стали активні і цілеспрямовані івентори, а учасниками – талановиті дизайнери-графіки.

Менеджмент організації виставки здійснювали студентки ФІМіШБ Марина Федорова та Влада Дмитрієнко. На думку всіх учасників, таке проєктне навчання є найбільш ефективним і цікавим й має продовжуватись та розширюватись.

«Мене тішить факт, що попри карантин та віддалену роботу нам зі студентами вдалося реалізувати справжній живий та дуже цікавий проєкт, котрий привернув увагу не лише української культурної спільноти», – зауважила Наталія Склярська.

«Колаж», «креативність Параджанова», «Параджанов в Україні», «Різдвяно-новорічні свята», розкриття експресивного духу українських святкових традицій, часткове застосування елементів традиційної української культури – це ключові настанови для втілення творчих робіт, які поставила перед студентами-дизайнерами 2-го і 3-го курсів Наталя Удріс-Бородавко.

Молодь натхненно попрацювала і створила чудові креативні композиції. До участі відібрали роботи Дарини Гриценко, Влади Юріної, Валентини Стратієнко, Ганни Васильченко, Катерини Мусієнко, Вікторії Клепарської, Ксенії Стужук, Світлани Матвєєвої, Олександри Петраш, Аліни Штронди, Яни Ткалич, Данила Сабліна, Лізи Чаїнської, Ксенії Стужук, Оксани Рубленко.

Виставка розпочала діяти з 5-го січня у столичному Музеї-майстерні І.П. Кавалерідзе на Андріївському узвозі. На час локдауну можна ознайомитись з експозицією онлайн на сайті музею або сторінках закладу у соцмережах.