THROUGH THE AGES

Відгриміла помпезна посвята першокурсників у студенти найпрестижнішого факультету – міжнародних відносин. Такого яскравого мультимедійного дійства молодь ще точно не бачила!

Майбутніх дипломатів дуже легко відрізнити від студентів інших факультетів, принаймні за манерою поведінки та стилем одягу. Кожного дня вони в елегантному діловому вбранні, демонструючи щиру привітність та залізну витримку, без лишніх емоцій, впевнено крокують коридорами Університету культури до свого успішного майбутнього.

Але цьогорічна вибухова посвята зруйнувала всі стереотипи та канони показавши, що міжнародники можуть бути артистичними,  непередбачуваними й шалено креативними. Чого тільки вартує глибокодумна концепція дійства, велич і епохальну значимість якої організатори змогли передати лише двома простими словами – «Крізь століття». Справді ж, символічно? І хоча витоки дипломатії сягають стародавніх часів, але й сьогодні ще неможна поставити фінальну крапку в історії її розвитку.

Розпочався захід досить оригінально: першокурсників вітали спеціально створені голограми Тутанхамонів, захопивши молодь цікавим задумом. А от наступний танцювальний номер «Інтро» отримав неймовірний шквал оплесків і схвальних овацій. Це й не дивно, адже під час масштабної хореографічної постановки в образі цариці Нефертіті на сцені з’явилась завідувачка кафедри міжнародних відносин Інна Костиря.

Організатори святкового заходу вирішили показати плинність різних історичних періодів і цивілізацій, тож підготували вокально-хореографічні композиції, котрі б передавали атмосферу стародавніх Єгипту, Греції та Риму.

Професорсько-викладацький склад факультету також брав активну участь у реалізації ідеї свята. Викладачі напередодні посвяти придумали та зняли смішні тематичні відеоролики в різних образах, які презентували на посвяті першокурсників. Як уже було зазначено вище, завідувач кафедри Інна Костиря перевтілилася в царицю Нефертіті, а декан факультету Марина Шевченко – царицю Клеопатру. Богиню вроди і кохання Афродіту зіграла заступник декана Інна Шевель, а роль Юлія Цезаря дісталась доценту Володимиру Наконечному. Образ покровительки військового мистецтва, мудрості та ремесел Афіни артистично зобразила заступник декана Дар’я Лікарчук.

Михайло Поплавський привітав першокурсників із важливою подією в їхньому житті та зазначив, що саме їм творити новітню історію України.

Завершилось яскраве дійство комедійним театральним виступом студентського декана Антона Пасенюка та його помічників. Харизматичні юнаки в пісенно-жартівливій формі розповіли про насичене та цікаве дозвілля молоді в Університеті культури. Урочистим фіналом посвяти стало виголошення міжнародниками-першокурсниками студентської клятви.