ТиШо- ТиШоу

tisho-01

Факультет івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу влаштував для молоді виступ «ТиШо- ТиШоу» популярних коміків: Андрія Соколова, Сергія Синеги, Антона Іванова та Михайла Денисова.

tisho-01

Концерт «ТиШо-ТиШоу» побудований на імпровізаційних ситуаціях, які для акторів вигадують ведучі або гості заходу. Кожен номер виконується без підготовки. Адже головна відмінність цього шоу від інших гумористичних програм – відсутність сценарію.

tisho-01

Студенти запропонували шоуменам розіграти ситуацію про подружню пару, якій заважають спати галасливі сусіди. Із цим завданням жартівники впоралися на всі 100 відсотків.

tisho-01

Далі гумористи показали номер, у якому вдаваний Енріке Іглесіас купував продукти в українському супермаркеті. В інсценізації взяли участь і студентки першого курсу.

Особливо сподобалась молоді імпровізація «Це репчик» про те, як один депутат вмовляє іншого піти купатись у Дніпрі. У той момент, коли ведучий говорив фразу «це репчик» один з учасників починав читати реп.

tisho-01

Коміки показали, як бути відкритими, залишатись собою та не боятись виглядати смішно. Завдяки їхньому виступу, молодь зрозуміла, що можна з легкістю адаптуватись до непередбачуваної ситуації, відповідно реагувати на неї та швидко приймати рішення.

tisho-01

На завершення яскравого та креативного заходу шоумени порадували студентів чудовим сюрпризом. Вони подарували квитки на свій виступ, який відбудеться 11 жовтня.