Творча зустріч із PR-експертом Юлією Павленко

На Факультеті зв’язків з громадськістю і журналістики відбулась творча зустріч із PR-директором телеканалу «112 Україна», Медіа Холдингу «Вєсті Україна», групи компаній Sport Life, засновницею PR-агенції «Павленко Бренд Груп», володаркою титулу «Королева України 2018» – Юлією Павленко.

Представив гостю Михайло Поплавський, який зазначив, що Університет культури радо зустрічає успішних особистостей, медіа-експертів, які передають свій досвід та вкладають у студентів добре і вічне.

«Я багато часу працювала, вчилась, однак ніколи не могла уявити, що буду стояти на одній сцені з такою легендарною людиною, як  Михайло Поплавський.

Вам, студентам, неймовірно пощастило, тому що ви навчаєтесь в університеті, у якому з’явилась перша Кафедра PR в Україні. (1996 р.).

Коли я навчалась, такої спеціальності не було, і мені довелось черпати знання з власного досвіду»,– розпочала спілкування Юлія Павленко.

Спікер зазначила, що ніша піару в країні майже ніким не зайнята: «Якщо ви маєте знання, навички, а найголовніше –креативні ідеї, – можна стати фахівцем №1».

Експерт розповіла  про сучасний стан піар-ринку в Україні, професійні перспективи для молоді, про різницю роботи політичної сфери зв’язків з громадськістю у Сполучених Штатах Америки і в Україні. Також акцентувала на мультимедійності професійного піарника у різних галузях та надала поради майбутнім фахівцям.

«Від того, як ви стартанете сьогодні, залежить ваша успішна кар’єра!

Виш надає 15% знань та вмінь, котрі ви використаєте при побудові кар’єри, інші 85% – це кропітка праця, природна інтуїція, генетичний код, емоційний інтелект з творчо-прикладним характером.

В Університеті культури ви отримуєте професійно-практичну основу!

PR-никами не народжуються, PR-никами стають!» – зазначив Михайло Поплавський.

Студенти поцікавились, як Юлія Павленко усе встигає, успішно поєднує різні сфери піару, розпитали про цілі та плани на майбутнє.

«Поєднувати усе – важко. Моя порада: обирайте одну найулюбленішу діяльність, однак будьте завжди в курсі актуальних подій! Вивчайте англійську, читайте книги та самовдосконалюйтесь.

Мені дуже важко працювати довгий час на одному місці. Тому я б дуже хотіла професійно реалізуватись у межах Європи»,– відповіла гостя.

Юлія порадила не боятись йти практикуватись у різні компанії, корпорації, холдинги і підкреслила, що у будь-якому разі ви стовідсотково отримаєте безцінний досвід, знайомства та знання.

Завершилась зустріч бліц-опитуванням та фотосесією. Володарі найактуальніших та найцікавіших питань отримали пам’ятні сувеніри від Юлії Павленко.