У Київському університеті культури відбулась посвята дизайнерів-першокурсників у студенти

posvdyz-03

Дизайнери-першокурсники кафедри мистецтв Київського університету культури стали справжніми студентами, і підтвердженням тому є урочиста посвята, яка відбулася 23 жовтня у Клубі лідерів.

posvdyz-06

posvdyz-06

До створення та проведення яскравого дійства долучились і самі першокурсники, і навіть завідувач кафедри Світлана Деркач, котра сформувала режисерську групу з викладачів-професіоналів та їхніх студентів-вихованців. Так, завдяки старанням подружжя Ільницьких – Віталія та Олександри, а також студентки 4-го курсу спеціальності «Режисер естради та масових свят» Анастасії Красулі і компанії однодумців, юні дизайнери змогли спробувати себе у ролі артистів і проявити багатогранність власних талантів. Кожна з трьох академічних груп – дизайнери одягу, дизайнери середовища і дизайнери-графіки – заявила про себе на сцені, підготувавши презентацію своєї спеціальності. Глядачів вражали оригінальністю художньої подачі і творчого потенціалу.

posvdyz-03

posvdyz-03

Окрім традиційних привітань й пригощання святковим тортом, програма заходу була насичена влучними жартами, сюрпризами, оригінальними театралізованими номерами та, що найголовніше, – відзначалася дружньою атмосферою творчого спілкування. У результаті студенти отримали від ректора Володимира Пилипіва, куратора Вікторії Олійник і викладачів масу цінних настанов, які обіцяли невідкладно почати виконувати.

posvdyz-06

posvdyz-06

posvdyz-06

posvdyz-06

Отже, чотирирічний бакалаврський марафон для першокурсників-дизайнерів Київського університету культури стартував.

posvdyz-06

posvdyz-06