«У кожному я бачу велике майбутнє України!» — Михайло Поплавський

У Київському університеті культури відзначили День знань 2021! На студентську молодь чекала цікава розважальна програма з фаховими вікторинами, презентаціями, знайомство з педагогами та довгоочікувана зустріч із Михайлом Поплавським.

В урочистій атмосфері декани і завідувачі кафедр престижних факультетів представили першокурсникам кураторів курсів та викладачів, зіркових майстрів своєї справи, які розповіли про переваги й особливості обраних професій, яскраве студентське дозвілля, ознайомили із переліком фахових дисциплін, спікерами майбутніх тренінгів, майстер-класів і творчих зустрічей.

Зокрема, з початком студентського життя привітали молодь художні керівники 1-го акторського курсу факультету театру та кіно, народний артист України Володимир Нечепоренко та відомий кіноактор і телеведучий, випускник Університету культури Артем Позняк.

«Театральна справа дуже нелегка, але надзвичайно цікава. Говорять, якщо людина хоч раз отримала оплески, стоячи на сцені, вона більше з неї не зійде. Я бажаю, щоб ваші мрії та поставлені цілі здійснювалися. Набирайтеся сил і терпіння для досягнення поставленої мети! Будьте здорові, щасливі та завжди усміхайтесь!» – зазначив Володимир Нечепоренко.

Слова вітань прозвучали від майстра першого курсу режисерів естради і масових свят (REMS) Володимира Фішера: «Шановні студенти, вірю у ваш талант і впевнений, що серед вас є майбутні режисери грандіозних шоу на найкрутіших майданчиках і проєктах країни та світу! Попереду надзвичайно цікава, насичена, натхненна творча подорож, яку ми пройдемо разом! Вперед! Буде круто!».

В урочистому зверненні до першокурсників завідувач кафедри шоу-бізнесу Олена Хлистун наголосила: «Хочеться побажати, щоб ви кайфували від вашого вибору професії. Ми разом з вами будемо розвиватись, навчатись новому та прагнути змінитися на краще. Шоу-бізнес, як кулька, що має безліч сфер, які вам разом з педагогами потрібно буде освоїти. Давайте будемо пізнавати себе самих, один одного і намагатимемось створювати нову історію власної особистості. Нехай кожен новий день буде, як нове життя, тому проживайте його по максимуму. Успіхів!».

«Ваше життя, творчість та успіх залежать від жаги та розуміння того, що все тільки у ваших руках. Ви маєте старанно навчатися, здобувати безцінний досвід і знання від найкращих педагогів. Беріть на себе відповідальність та дійте!» – побажала молоді переможниця шоу «Танці з зірками», зірковий викладач факультету хореографії Олена Шоптенко.

«Якщо ви обрали хореографію покликанням свого життя, не зраджуйте мрії. Попри невдачі та важкий шлях до успіху, йдіть до мети, досягайте вершин та будьте завжди в ритмі танцю», – додав відомий балетмейстер, художній керівник Академічного театру «Київ-Модерн-балет», заслужений діяч мистецтв України, лауреат Національної премії України ім. Т.Г. Шевченка, зірковий викладач факультету хореографії Раду Поклітару.

Поздоровила молодь художній керівник 1-го курсу кафедри естрадного співу Алла Попова: «Я щиро вас вітаю з тим, що ви стали студентами найкращого вишу в Україні! Тут ви відчуєте професійний вплив педагогів на вас. Перші кроки мають відбуватися з першого курсу, адже це вже вища професійна школа. Щоб бути впевненим у собі, стати професіоналом, необхідно щодня над собою працювати. Ви маєте знайти свою індивідуальність, розкрити творче зерно, талант. І ми вам з радістю в цьому допоможемо».

Також з нагоди Дня знань професорсько-викладацький колектив побажав молоді Університету культури чудових і насичених студентських років, плідного навчання, неймовірних вражень та успішної реалізації в майбутній професії.

З вітальною промовою до кіно- і теледесанту звернулася декан факультету кіно і телебачення Світлана Котляр: «Ви є студентами кращого кінотелефакультету не тільки України, а й всієї Європи. Майстри і викладачі курсів стануть вашими провідниками у світ мистецтва та будуть з вами пліч-о-пліч щодня, 24/7. Бажаю вам набути нових знань і практичних навичок, втілити неординарні творчі задуми і стати відомими професіоналами».

Побажання першокурсникам висловив декан факультету журналістики та міжнародних відносин Ігор Парфенюк: «Шановні друзі, дуже радий, що ви всі приєдналися до нашої великої університетської родини. Сьогодні особливий день, адже зранку ви прийшли випускниками, а повернетесь повноправними студентами престижного університету. Ви обрали виш, який обов’язково приведе вас до успіху. Я зичу, щоб упродовж вашого шляху ви отримали максимум, який дасть змогу вам стати щасливими та успішними!».

Завідувач кафедри міжнародних відносин Інна Костиря побажала майбутнім акулам дипломатії наполегливо відкривати нові освітні горизонти, знайомлячись з очільниками і представниками міжнародних установ, консульств, посольств, толерантності у спілкуванні та здобувати нові знання з налагодження професійної взаємодії і культурних діалогів.

Під гучні овації молодь зустріла Михайла Поплавського.

«Радий вітати вас із Днем знань. Пам’ятайте, що ви навчаєтесь у кращому столичному виші і з гідністю несіть високе звання студента Київського університету культури. У кожному я бачу майбутнє України! Лідерами не народжуються, ними стають. Через улюблену професію ви зможете реалізувати свої творчі здорові амбіції, стати успішними, популярними та щасливими. Майте мету, внутрішній стержень, формуйте характер та досягайте вершин. Будьте режисерами свого життя. Бажаю вам міцного здоров’я, енергії, куражу, творчої свободи та шаленого студентського кохання!»

Першокурсники дякували Михайлу Поплавському, дослухаючись важливих мотиваційних порад і настанов. Уже 1 вересня, сповнені драйву та позитивних емоцій, вони розпочнуть навчання за інноваційними освітніми програмами в найкращому мистецькому закладі вищої освіти України!

Підписуйся на наші соц. мережі, щоб завжди бути в центрі подій!