Україна-Бразилія: кулінарна дипломатія

У рамках домовленості про поглиблену співпрацю Університету культури та Посольства Федеративної Республіки Бразилія в Україні кафедра міжнародних відносин та кафедра готельно-ресторанного і туристичного бізнесу реалізували спільний проєкт «Україна-Бразилія: кулінарна дипломатія».

Захід було організовано очільницею Департаменту міжнародного співробітництва Університету культури, кандидатом культурології, доцентом Оксаною Білецькою.

Із майстер-класом до студентів завітав Надзвичайний та Повноважний Посол Федеративної Республіки Бразилія в Україні пан Нортон Де Андраде Мелло Рапеста разом з шеф-кухарем, випускником курсів кулінарної майстерності при гранд-готелі SENAC у місті Агуас-де-Сан-Педру штату Сан Пауло, Фернандо Мікелем Де Бріто Е Руджіц. Учасниками заходу зі сторони Університету культури стали студентська молодь і викладачі кафедр міжнародних відносин й готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, а також декан факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, кандидат культурології, доцент Ігор Комарніцький та завідувачка кафедри, кандидат культурології, доцент Аліна Поплавська.

Представила шановних гостей та учасників заходу координатор та модератор проєкту Інна Костиря – проректор з міжнародного розвитку і співробітництва, доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри міжнародних відносин. Вона зауважила, що під час презентації своєї країни важливо представити її культуру та національну кухню, тож сьогодні в Університеті культури відбулась українсько-бразильська кулінарна колаборація.

Упродовж майстер-класу пан Посол і шеф-кухар представили аудиторії відому в Ріо-де-Жанейро страву «Пікадіньйо», до складу якої входять м’ясо, фарофа – смажене борошно маніоку, трави, спеції, банан, часниковий соус з вершків та яйце пашот.

Водночас Нортон Де Андраде Мелло Рапеста розповідав, що цей кулінарний витвір набув популярності ще в 50-ті роки минулого століття. За його словами, люди в Бразилії полюбляли вночі, як, до речі, і зараз, танцювати та розважатись. А коли хотіли щось перекусити, ця страва ставала в нагоді, адже вона смачна, ситна, невитратна та проста у приготуванні.

З ініціативи завідуючої кафедрою готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Аліни Поплавської бренд-шеф еко-ресторану «Батьківська хата» Андрій Валенчук приготував відому українську страву «Свіжина зі свинини», аби іноземні гості навзаєм оцінили нашу традиційну кухню.

Скуштувавши українську свіжину, пан Посол висловив своє захоплення та подякував за смачне частування. Потому всі охочі, студенти і викладачі кафедр міжнародних відносин та готельно-ресторанного і туристичного бізнесу змогли відчути справжній смак Бразилії, продегустувавши страву, приготовану паном Рапестою.

Наприкінці заходу Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Бразилія в Україні пан Нортон Де Андраде Мелло Рапеста відзначив взаємний обмін кулінарним досвідом і наголосив на готовності до нових заходів в межах міжкультурного співробітництва установ. На знак вдячності та пошани поважному гостеві вручили фірмові подарунки від Президента Університету культури, зокрема книгу Михайла Поплавського «Українська кухня».