УКРАЇНА ТА ІНДІЯ: ПІДТРИМКА, СПРИЯННЯ І МАЙБУТНІ МОЖЛИВОСТІ

ukrtaind01

Студенти Київського університету культури на запрошення посла Індії в Україні Маноджа Кумара Бхарті відвідали Посольство Індії в Україні. Спілкуючись із молоддю, Пан Бхарті розповів про сучасний стан розвитку своєї рідної країни і перспективи співробітництва між Україною та Індією.

Також у ході відкритого дружного діалогу Манодж Кумар Бхарті підкреслив, що Київський університет культури є дуже перспективним, сучасним та успішним навчальним закладом не лише для українських студентів, але й для закордонних. Зокрема він наголосив, що сучасна молодь Індії надзвичайно потребує можливості отримання вищої освіти у навчальних закладах України.

ind2-02

Фактом започаткування дружних відносин між студентами Київського університету культури та Посольством Індії в Україні стало спільне висадження української рослини-символу – калини. У свою чергу, представники посольства запропонували висадити поруч рослину, яка є символом Індії.

ind2-02

На згадку про цікавий візит Посольству Індії в Україні були зроблені цінні подарунки, які вручила завідувач кафедри державного управління і права Київського університету культури Тетяна Биркович. Книга «Українська кухня від Михайла Поплавського» (англ. мовою) та диски з піснями Михайла Поплавського.

ukrtaind01

У дарунок гостям посол Манодж Кумар Бхарті запросив усіх студентів Київського університету культури до перегляду індійського пригодницького фільму «Baahubali 22».

ukrtaind01

Зустріч видалася змістовною і пізнавальною. Молодь була у захваті і зробила загальне фото та велику кількість селфі на пам’ять.