Україна у світових глобалізаційних процесах

У Київському університеті культури відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Україна у світових глобалізаційних процесах: культура, економіка, суспільство».

Захід був присвячений питанням розвитку національної культури в умовах глобалізації; місця і ролі України в економічних, політичних і соціальних процесах сучасності.

Відкрив науково-практичну конференцію ректор Київського університету культури Володимир Пилипів, побажавши всім учасникам наснаги та плідної наукової співпраці.

На пленарному засідання з доповідями виступили:

Петро Мага – народний артист України, доцент кафедри кіно-, телемистецтва Університету культури – «Освітня політика в контексті євроінтеграції».

Віталій Корзун – доктор медичних наук, професор, головний науковий співробітник Інституту громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України – «Екологія та харчування».

Віталій Малахов – художній керівник Київського академічного драматичного театру на Подолі – «Проблеми і можливості сучасного театру».

Володимир Овчарек – кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри дизайну Київського національного університету технологій та дизайну, виконавчий директор Виставкової федерації України – «Виставкова індустрія – ефективний засіб економічного та соціально-культурного розвитку України».

Володимир Курило – доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, завідувач кафедри адміністративного та фінансового права Національного університету біоресурсів і природокористування – «Релігія, право, державність: погляд правознавця».

Михайло Поплавський подякував Володимиру Пилипіву та команді організаторів за актуальність проведення наукової події в Університеті культури і відзначив важливу роль України у світових глобалізаційних процесах.

«Вітаю вас на Міжнародній науково-практичній конференції «Україна у світових глобалізаційних процесах: культура, економіка, суспільство».

Сьогодні ми зможемо поділитися науково-практичним досвідом, ідеями, обговорити важливі проблеми, намітити програму дій та розробити стратегічні напрями розвитку суспільства в умовах глобалізації», – сказав Михайло Поплавський.

Після пленарного засідання відбулась робота в секціях за тематичними напрямами конференції:

1. Соціокультурний простір України в контексті глобалізації.
  2. Теоретичні і творчі проблеми розвитку мистецтва у сучасних умовах.
  3. Економічна і культурна дипломатія, їх інформаційний супровід та наповнення.
  4. PR і журналістика в сучасному світі.
  5. Індустрія гостинності як важливий чинник економічного і соціально-культурного розвитку України.
  6. Особливості публічного управління та адміністрування: інновації та перспективи розвитку.
  7. Право та культура: проблеми їх взаємодії та нормативно-правове забезпечення.
  8. Економіка сталого розвитку: підприємство, регіон, країна.
  9. Сучасні проблеми і перспективи розвитку теорії та практики менеджменту.

За підсумками роботи конференції буде видано збірник наукових публікацій.