Ukrainian Fashion Week: як все починалося

ukrfesh05

На Кафедрі дизайну зачіски та стилю Київського університету культури відбулася творча зустріч з організатором Українського тижня моди Володимиром Нечипоруком. Лекція була присвячена «20-річчю UFW».

Володимир Нечипорук – генеральний продюсер Ukrainian Fashion Week поділився багаторічним досвідом в індустрії моди, розповів історію створення UFW та відомих стартапів 90-их років, розкрив секрети відбору молодих дизайнерів, які прагнуть потрапити на головний подіум країни.

ukrfesh02

Молодь Кафедри дизайну зачіски та стилю КУК дізналась, що за 20 років існування Український тиждень моди змінив чимало майданчиків і безліч локацій. Також студенти переглянули насичений інформаційний відеоролик з архіву Ukrainian Fashion Week.

ukrfesh03

Наприкінці зустрічі майбутні дизайнери зачіски і стилю та менеджери модельного бізнесу заповнили анкети для подальшої співпраці.

ukrfesh01

Дружня атмосфера, багато корисної інформації і зустріч з такою відомою особистістю запам’ятаються студентам КУК надовго.

ukrfesh04

В рамках практики студенти Кафедри індустрії моди отримають можливість попрацювати в оргкомітеті Ukrainian Fashion Week та відчути себе частинкою великого світу моди.