Ультрамодні зачіски від італійських стилістів

010

Кращі стилісти Італії провели незвичайний та цікавий майстер клас міжнародного рівня для студентів fashion-індустрії – майбутніх дизайнерів зачісок і стилю.

Студентів менеджерів індустрії моди, дизайнерів зачіски та стилю і гостей КУК урочисто привітав Віталій Хоряк, комерційний директор компанії «Кінгсбург Венчур Україна». Він висловив щиру подяку керівнику кафедри дизайну зачіски та стилю Людмилі Дихнич за запрошення та довгі роки плідної співпраці і познайомив студентів Київського університету культури із командою італійських стилістів – Marco Parodi та Pino Assolvi.

«Сьогодні ви дізнаєтесь про сучасні європейські тенденції фарбування волосся, техніку стилізації зачіски та як використовувати професійні косметичні засоби для догляду і піклування за волоссям», – зауважив В. Хоряк.

02

03

Молодь була приємно вражена ексцентричним вбранням, темпераментом, а також легким і дружнім спілкуванням зі стилістами світового рівня.

Pino Assolvi був одягнений у довгу чорну спідницю, прикрашену металевою гарнітурою та шкіряними ременями. Його колега Marco Parodi виглядав менш ексцентричним, проте яскравий акцент у вигляді смарагдової брови додавав його образу незвичності та неординарності.

04

05

Під час запального шоу італійці продемонстрували сучасні тенденції стрижки, професійне формування модних луків і техніку фарбування волосся різних типів.

Перш ніж приступити до перевтілення моделей, кожен із hair-дизайнерів ретельно аналізував тип та структуру волосся, форму обличчя та реакцію шкіри на хімічні речовини задля того, щоб правильно підібрати майбутню зачіску і колір волосся дівчини.

06

07

Майстри щосекундно вражали студентів невичерпними знаннями з перукарського мистецтва, професійними секретами у догляді за волоссям і швидкістю створення ультрамодних зачісок. Завершення майстер-класу було неймовірно зворушливим: моделей вразили яскраві результати перевтілення, оцінивши які красуні щиро подякувати професійним стилістам Marco Parodi і Pino Assolvi.

08

09