Університет культури – це драйв, інновації, знання і перспективи!

ukdrive-01

В Університеті культури справжній бум абітурієнтів, виш гостинно зустрічав гостей з Обухова, Бориспільського, Васильківського та Тетіївського районів Київської області, а також зі столичних шкіл Подільського та Дарницького районів.

Після реєстрації молодь із гідами штабу «Абітурієнт 2017» детально ознайомлювалася з вишем.

У першу чергу вступники завітали до Наукової бібліотеки, де побачили багатогалузевий фонд університетської книгозбірні та велику читальну залу, оснащену сучасними комп’ютерами для студентів. Саме в читальній залі викладачі Факультету культурології представили свій фаховий напрям, розповіли про особливості кожної спеціальності та умови вступу на 2018 рік.

Далі молодь відвідала Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, Факультет журналістики і міжнародних відносин, Факультет режисури і шоу-бізнесу, Факультет кіно і телебачення, Факультет дизайну та реклами, Факультет економіки, права та інформаційних технологій, Факультет хореографічного мистецтва, Факультет культурології, Факультет музичного мистецтва. Абітурієнти мали змогу поспілкуватись із викладачами-практиками усіх факультетів, поставити питання та поспостерігати за навчальним процесом.

ukdrive-02

ukdrive-02

ukdrive-02

За словами вступників, дуже корисним було те, що День відкритих дверей проходить під час навчання, тому що можна зустріти безпосередньо студентів вишу та дізнатися у них усі подробиці студентського життя.

ukdrive-05

ukdrive-05

Також абітурієнти побували в Українсько-польському центрі, де довідались про можливість вивчення іноземних мов, в межах навчального процесу і програму «Подвійний диплом», яка передбачає отримання одразу двох дипломів – українського та європейського зразка.

ukdrive-01

Амбіційні учні невпинно ділилися своїми враженнями: «Мені дуже подобається малювати, тому, напевно Факультет дизайну і реклами стане моєю першою сходинкою до майбутньої професії», – зазначила абітурієнтка Аня з Васильківщини.

«Я працював на місцевій телестудії репортером, створював сюжети на соціальну і культурну тематики, розповідаючи про життя нашого міста. Але моя мрія стати професійним журналістом одного з рейтингових телеканалів країни. Тому вступати я планую на Факультет  кіно і телебачення», – сказав Богдан з Обухова.

ukdrive-01

«В Університеті культури – мегакруто. Це драйв, інновації, перспективи. Екскурсія дуже сподобалась. Сучасні професійні лабораторії, відеопавільйони, студії звукозапису, просторі хореографічні зали – атмосфера надихає на творчість. Я дуже мрію тут навчатись», – розповіла Катерина з Бориспільського району.

На завершення цікавої екскурсії вишем відбулась довгоочікувана зустріч абітурієнтів із Михайлом Поплавським, який відкрив власні секрети успіху та надав цінні життєві поради.

«Університет культури – європейський виш в якому представлено 60 % творчих спеціальностей, аналогів яких немає в Україні. Студенти мають потужну матеріально-технічну базу та навчаються за новітніми міжнародними стандартами.

Без вищої освіти важко зробити успішну кар’єру. Все залежить від вашого старту, потрібно лише правильно ставити мету та наполегливо йти до неї. Без поразок немає перемог. Атакуйте життя та кожного дня творіть свою історію успіху.

Бажаю вам добра, любові, успіху та мирного неба», – сказав Михайло Поплавський.

ukdrive-05

ukdrive-05

Побувавши в одному з найкращих вишів столиці, абітурієнти здобули багато позитивних вражень та пообіцяли повернутися до богемного університету знов.