Університет культури – гарантія успішного майбутнього!

До Університету культури щодня приїздять сотні абітурієнтів із різних куточків України, щоб довідатися про переваги навчання та умови вступної кампанії, а в майбутньому приєднатись до великої і творчої студентської родини.

Сьогодні на День відкритих дверей до вишу завітала креативна молодь зі столиці та Київської області.

Побувавши на екскурсії закладом вищої освіти, амбітні старшокласники переконались, що в університеті створені комфортні умови для професійного та особистісного розвитку молоді: мультимедійні лабораторії, потужний професорсько-викладацький склад, інноваційні методи навчання, цікаві майстер-класи, мотиваційні зустрічі з видатними особистостями та насичене дозвілля.

Навчання в богемному університеті відбувається за творчими та бізнес-спеціальностями на 10-ти факультетах: готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; кіно і телебачення; дизайну і реклами; міжнародних відносин; зв’язків з громадськістю і журналістики; музичного мистецтва; хореографічного мистецтва; івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу; сценічного мистецтва; інформаційної політики і кібербезпеки.

Вступники побували на кожному престижному факультеті та мали змогу познайомитись із висококваліфікованими викладачами-практиками: видатними журналістами і піарниками, популярними акторами та режисерами театру і кіно, професійними операторами й фотографами, кращими балетмейстерами країни, відомими співаками, теле- і радіоведучими, рестораторами, модельєрами, політтехнологами та IT-фахівцями.

До того ж, вони дізналися, що Університет культури надає безліч виняткових можливостей студентам для реалізації їхнього творчого та наукового потенціалу.

Зокрема, молодь має змогу проходити практику за спеціальністю у провідних компаніях країни і закордону – це допомагає розширити спектр професійних навичок для подальшого успішного працевлаштування.

День відкритих дверей був вкрай насичений подіями, але найбільше абітурієнти чекали особистої зустрічі з Михайлом Поплавським.

«Найважливіше рішення у житті людини – це вибір професії. Все залежить від вашого старту, потрібно лише правильно ставити мету та наполегливо йти до неї.

Атакуйте життя і щодня творіть свою історію успіху. Живіть по максимуму у своє задоволення», – мотивував старшокласників Михайло Поплавський.

На завершення молодь багато фотографувалась та спілкувалась із новими друзями.

Викладіть фотографії в соціальних мережах, позначте Університет культури – і обов’язково отримаєте фітбек.