Університет культури – інноваційний виш із престижною бізнес-освітою

innovish-01

Університет культури – інноваційний виш із престижною бізнес-освітою та мультимедійними технологіями, зацікавленість до якого серед українських абітурієнтів лише зростає.

Про це свідчать масштабні Дні відкритих дверей, що відбуваються у вищому навчальному закладі майже щодня. Сьогодні до вишу завітали вступники з Тернопільської, Херсонської, Миколаївської, Рівненської, Запорізької, Черкаської і Хмельницької областей.

Після реєстрації та експрес-фотосесії, школярі підживились енергією у студентській їдальні «Титанік» і одразу вирушили на цікаву екскурсію структурними підрозділами університету. Молодь відвідала факультети журналістики і міжнародних відносин; музичного мистецтва; готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; дизайну і реклами; економіки, права та інформаційних технологій; культурології; хореографічного мистецтва; кіно і телебачення, де ознайомились із переліком спеціальностей, перевагами навчання у виші та умовами вступу у 2018 році.

innovish-01

Втім особливу увагу абітурієнтів привернув Факультет дизайну і реклами. Вищу освіту на ФДіР студенти здобувають за такими спеціалізаціями:

  • Дизайнер графік-рекламіст
  • Дизайнер одягу та аксесуарів
  • Дизайнер текстилю
  • Дизайнер інтер’єру (3D-моделювання)
  • Дизайнер ландшафту
  • WEB-дизайнер
  • Дизайнер зачіски
  • Дизайнер стилю.

На ФДіР працюють видатні архітектори, дизайнери, проектувальники, мистецтвознавці. Під час навчання молодь займається моделюванням і пошиттям одягу, виготовленням аксесуарів, створює інтерфейси мобільних додатків, інфографіку, макети біг-бордів, плакатів, афіш, брошур, проектує екстер’єри та інтер’єри житлових і громадських будівель (торгівельних, адміністративних, соціально-культурних), розробляє унікальні елементи декору.

innovish-01

Крім того, студенти ФДіР постійно відвідують fashion-покази та організовують власні, беруть участь у різноманітних інтерактивних лекціях та майстер-класах від провідних дизайнерів України і світу. Так, зовсім нещодавно студенти відвідали лекційне заняття «Fashion Psychology: Megatrends 2020» у Відні та познайомились із віце-ректором Віденського університету ім. Зигмунда Фрейда, паном Стефаном Хамплом; перетворили звичайний захист практики на «Еco-plastic-fashion-booоm SHOW»; побували на виставці «Design living tendency» та меблевому форумі «KIFF 2018».

innovish-01

Найцікавішою подією Дня відкритих дверей стала зустріч із Михайлом Поплавським: «Радий вітати вас в Університеті культури.

Кожен із вас має мрію, шукає власний шлях, прагне бути гідним українцем і мати високий соціальний статус. Однак, якщо ви самі себе не створите, ніхто цього не зробить за вас. Ваша доля у ваших руках.

 У вас має бути талант, харизма, внутрішній потенціал, здорові творчі амбіції, справжній український гонор і мета.

Спочатку ви працюєте на свій авторитет, а потім імідж і репутація працюють на вас.

Сприймайте життєві негаразди по-філософськи. Бажаю міцного здоров’я, щастя, мирного неба і щоб ви обов’язково досягнули омріяної вершини!»

innovish-05

innovish-05

Під час спілкування з абітурієнтами Михайло Поплавський розповів про мистецькі проекти університету за участі студентів, відкрив деякі секрети професійного успіху і навіть влаштував творчий залік.

Успішно склала залік, талановито продекламувавши поезію, Олександра Плєсовських із Херсонської області, яка була одразу зарахована до Університету культури на авторський курс «Актор театру і кіно» династії Ступки.

innovish-01

Отже мрії здійснюються в Університеті культури!

Завітай до богемного вишу і, можливо, саме тобі усміхнеться фортуна!

innovish-01