Університет культури – лідер освіти в Україні

Щосуботи в Університеті культури існує традиція проведення відкритих зустрічей професорсько-викладацького складу із майбутніми студентами. Ще з 8 ранку прибулі автобуси із молоддю заполонили головну площу університету.

Першою локацією гостей стала реєстрація, яку проводив «Штаб абітурієнта-2020». Студентські активісти гостинно зустрічали майбутніх вступників та кваліфіковано відповідали на їх численні запитання.

До речі, делегації завітали із мальовничих Черкас, Вінниці, Тернополя, Дніпра, Рівного та їх областей.

На абітурієнтів чекала екскурсія фаховими аудиторіями та мультимедійними лабораторіями 10-ти зіркових факультетів: міжнародних відносин; зав’язків з громадськістю і журналістики; готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; кіно і телебачення; дизайну і реклами; івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу; хореографічного мистецтва; музичного мистецтва; сценічного мистецтва; інформаційної політики і кібербезпеки.

Приємним здивуванням для майбутніх вступників стало те, що навчання проходить із застосуванням нестандартних підходів: відеопрезентації, майстер-класи, практикуми, тренінги від провідних фахівців, а також неймовірні шоу, концерти, fashion-покази, театральні, музичні та хореографічні вистави.

Молодь змогла отримати вичерпні відповіді на актуальні питання – які документи слід подавати до приймальної комісії, які форми навчання передбачені, чи є гуртожитки і які умови проживання в них, що вивчатимуть майбутні фахівці, де вони зможуть реалізувати себе після закінчення навчального закладу та дізналися про можливість вступу з дипломом «Молодшого спеціаліста» на будь-яку спеціальність одразу на 2 або 3 курс навчання в Університет культури.

По завершенню навчання студенти мають можливість отримати одразу 2 дипломи – український та європейський.

Після цікавої та змістовної екскурсії всі абітурієнти зустрілись з Михайлом Поплавським.

«Ви знаходитесь у найкращому університеті України. Якщо у вас є здорові творчі амбіції – ви потенційний студент Університету культури!

В університеті демократичне відкрите спілкування студентів та викладачів. Будьте активними і наполегливими, від вас залежить ваш зоряний шлях.

Запрошую на навчання у найпопулярніший серед української молоді університет. Гарантую високу фахову підготовку і незабутні студентські роки!

Щастя, добра, успіхів та нових звершень!».

Атмосферні зустрічі з Михайлом Поплавським були тривалими так, як у школярів питань виявилось чимало. Поради, життєві настанови молодь сприймала з радістю.

Девіз Михайла Михайловича – «Студента потрібно любити!», яким керується в своїй роботі вся команда Університету аудиторія підтримала гучними аплодисментами.

Масштабний та надзвичайно емоційний День відкритих дверей  в Університеті культури завершився вигуками «Дякуємо!».

Абітурієнти  куражилися, фотографувалися та ділилися один з одним своїми враженнями від побаченого.

Багато школярів хотіли лишитися ще хоч на годинку і зазначали , що неодмінно стануть студентами Університету культури!

Університет успішних людей – чекає на талановиту амбіційну молодь !