Університет культури – лідер освіти в Україні!

Здобути вищу мистецьку освіту і стати відомим актором, режисером, хореографом, дизайнером або музикантом мріє чи не кожен український школяр. Однак це не весь перелік професій, які пропонує Університет культури амбітним абітурієнтам. На молодь чекає цікаве і змістовне навчання за різноманітними бізнес-спеціалізаціями: міжнародні відносини, івент-менеджмент, PR, готельно-ресторанний і туристичний бізнес, інформаційна політика та кібербезпека й інші.

Цієї суботи вони завітали на День відкритих дверей, аби довідатись про переваги мистецької і бізнес-освіти у виші, перелік сертифікатів ЗНО, проходження творчого конкурсу, підготовчі курси, словом, про всі тонкощі вступної кампанії 2020, а також – чи є шанс навчатись на бюджетній основі.

Зареєструвавшись у «Штабі – Абітурієнт 2020», молодь вирушила на екскурсію мультимедійними аудиторіями, новітніми науково-практичними і творчими лабораторіями 10 престижних факультетів:  івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесудизайну і реклами; музичного мистецтва; зв’язків з громадськістю і журналістики; кіно і телебаченняміжнародних відносин; інформаційної політики і кібербезпеки; хореографічного мистецтва; готельно-ресторанного і туристичного бізнесусценічного мистецтва.

У кожного факультету своя особлива історія, пов’язана з успіхами студентів, їхніми здобутками і творчими проєктами, які особливо зацікавили абітурієнтів.

Студенти Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу влаштовують музичні та інтелектуальні конкурси, талант-шоу, організовують фахові тренінги і незабутні феєричні паті. Крім того, вони активно відвідують популярні мистецькі заходи, які дають змогу ґрунтовніше опановувати майбутню професію та комунікувати з відомими фахівцями своєї справи.

До речі, зовсім нещодавно івентори взяли участь у підготовці найголовнішої музичної премії року – «M1 music awards»! Це була чудова можливість поєднати навчання та відпочинок!

10-11 листопада відбувся ХХІІ Чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики і макіяжу та Міжнародний чемпіонат з перманентного макіяжу й мікроблейдингу. Студенти кафедри фешн-бізнесу нещодавно, долучились до найфеєричнішої б’юті-події року і, звісно, без ПЕРЕМОГ не обійшлось! Крім того, минулого тижня вони мали нагоду побувати на Model Convention Ukraine, що проходив в Івент-холі TAO.

Майбутні фахівці сфери піар і журналістики під час тренінгів і майстер-класів переймають професійний досвід відомих медійників: Григорія Решетніка (українського телеведучогоактора, режисера, диктора, шоумена), Юлії Могилюк (засновниці піар-агенції Detali pr & communications), Андрія Шатирка (фахівеця з YouTube та відеореклами, власника агентства відеомаркетингу SHATYRKO AGENCY, тренера Вищої Школи Media & Production) та інших.

Молодь Факультету міжнародних відносин активно долучається до різноманітних культурно-дипломатичних подій, міжнародних науково-практичних конференцій, зустрічей, фестивалів, аби на практиці оволодіти мистецтвом дипломатії. Прикладами таких заходів є:

  • науково-практична конференція «Модель ООН»; цього року це вже 6-ий захід за участі студентів різних вишів;
  • зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Киргизької Республіки в Україні паном Жусупбеком Шаріповим, що відбулась у рамках курсу відкритих лекцій «Культурна дипломатія»;
  • відкритий діалог-лекція на тему «Міжнародна політика та Україна: тренди, виклики і перспективи», який провів для студентів-міжнародників аналітик Українського інституту майбутнього Ілія Куса.

Цікаво дізнатись, що думають абітурієнти про «Український Гарвард»:

«Мені надзвичайно сподобався Університет культури. Найбільше вразили щирість та відкритість студентів та зіркових викладачів. Тут панує творча атмосфера. Я планую вступати на хореографію, адже займаюсь танцями близько 12 років. Я впевнена – це моє покликання»

«Студентам дуже пощастило навчатись в аудиторіях з таким сучасним обладнанням. Я зробив свій вибір ще коли закінчив музичну школу по класу гітари і маю намір продовжити навчання у цій сфері. Музика у мене в крові. Мій вибір – звукорежисер.»

«Університет заворожує своїм дизайном, інтер’єром, меблюванням та творчою атмосферою. Мені дуже сподобалась змістовна та цікава екскурсія вишем. Я обрала журналістику.  Думаю в мене є шанс, склавши успішно ЗНО навчатись улюбленій професії за рахунок бюджету»

Я люблю писати твори, говорять що в мене це дуже добре виходить. Маю таке покликання. Тому планую вступати на факультет PR та журналістики, щоб опанувати цю цікаву професію та стати у майбутньому професійним журналістом чи піарником, професіоналом цієї справи.  В університеті ще мене вразила матеріально-технічна  база та можливість працевлаштуватися під час навчання.

Також вступники відвідали й інші престижні факультети Університету культури: дизайну і реклами; музичного мистецтва; кіно і телебачення; інформаційної політики і кібербезпеки; хореографічного мистецтва; готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; сценічного мистецтва, де відбувається навчання за інноваційними освітніми програмами.

Кульмінаційним моментом Дня відкритих дверей стала мотиваційна зустріч із Михайлом Поплавським.

«Радий вітати вас у найкрутішому виші країни. Сьогодні у вас має бути головна мета – вибір улюбленої  професії та  реалізація   творчих амбіцій. Від цього залежить ваша доля, ваш  успіх, ваше щасливе майбутнє. Зробіть його правильно. Ніколи не зупиняйтесь на досягнутому. Ваша доля у ваших руках.

В Університеті культури викладають топові професіонали своєї  справи, які мають власні методики навчання і великий практичний досвід. Наше завдання розкрити ваш творчий потенціал і вселити віру в себе.

Гарантую вам якісну освіту, сучасний сервіс і незабутні студентські роки.  Вам творити новітню історію України! »», – сказав Михайло Поплавський і поділився власною формулою щастя – «Емоційний інтелект з творчо-прикладним характером». А це, за його словами означає: дивитись з оптимізмом у майбутнє, тренувати свій інтелект, а також реалізувати здорові творчі амбіції та український гонор.

Яскравий День відкритих дверей завершився спільними фото абітурієнтів з Михайлом Поплавським і захопливими відгуками молоді про Університет культури.