Університет культури – мрія української молоді!

univkulmri-03

Університет культури – це вищий навчальний заклад, де мріють навчатись тисячі українських вступників. Адже культурно-мистецький виш пропонує якісну європейську освіту, практику за кордоном, подвійний диплом та незабутні студентські роки.

Кожен день до університету приїздять сотні абітурієнтів з усієї країни. Сьогодні завітала молодь з Полтавської, Черкаської, Вінницької областей і Кропивницького.

Пройшовши реєстрацію у штабі «Абітурієнт-2018», вступники вирушили на екскурсію вишем, відвідавши всі структурні підрозділи університету – факультети, кафедри, творчі майстерні, спеціалізовані аудиторії та Наукову бібліотеку університету.

univkulmri-03

Познайомившись з педагогічним колективом, абітурієнти зрозуміли, що в Університеті культури викладають справжні професіонали з багаторічним досвідом – видатні актори театру і кіно, хореографи, відомі співаки, теле- та радіоведучі, ресторатори, дизайнери, стилісти, політтехнологи, корифеї сфери піару і журналістики. Студенти, у свою чергу, здобувають освіту за новітніми європейськими програмами, мають потужну матеріально-технічну базу для навчання та найсучасніші фахові лабораторії і павільйони.

univkulmri-03

Виш успішно реалізовує масштабні науково-освітні, доброчинні, гастрономічні, культурні, розважальні, спортивно-оздоровчі проекти, серед яких: Модель ООН, «TukWeek», Фестиваль молодих дизайнерів, «Final Fest», «День знань», «Food Fest», «Міс і Містер КНУКіМ», «День вишиванки», «Посвята першокурсників», «Halloween», «День спорту», медіафестиваль «Молоді та креативні», «Видавничий non-stop».

univkulmri-03

В ході екскурсії, абітурієнти також дізналися, що вуз славиться своїми зірковими випускниками. Це Михайло Поплавський, Алан Бадоєв, Григорій Решетнік, Анна Сєдокова, Жанна Бадоєва, Олександр Лещенко, Оля Полякова, Наталія Могилевська, Тоня Матвієнко, Гайтана, ONUKA (Наталія Жижченко), Дмитро Комаров, Alekseev (Микита Алєксєєв), Alyosha (Олена Кучер-Тополя), Григорій Чапкіс, Дмитро Клімашенко, Наталія Валевська, Дарія Майстренко, Катерина Бужинська, Вікторія Маремуха, Наталія Бучинська, Юрій Нікітін, Вадим Олейник, Регіна Тодоренко, Інна Цимбалюк.

univkulmri-05

univkulmri-05

Гордістю Університету культури є і його зіркові студенти: Антон Мурафа, відомий блогер, студент ФКіТБ; Лілія Галушко, студентка ФКіТБ, телеведуча, співачка, модель, переможниця конкурсу краси «Miss Model of the World – 2017»; Єва Ніколашвілі, студентка ФСД, редактор «5 каналу»; Євген Ламах, студент Факультету режисури і шоу-бізнесу, головний герой фільму «Крути 1918»; Олександр Петренко, студент ФКіТБ, тележурналіст, актор телесеріалу «Школа»; Ірина Кудашова, студентка авторського курсу Михайла Поплавського «Акули PR», акторка телесеріалу «Школа» та багато інших.

ТОП-подією Дня відкритих дверей стала зустріч абітурієнтів з Михайлом Поплавським.

univkulmri-03

«Ми створюємо всі умови для ефективного навчання студентів та максимально сприяємо реалізації їх творчих амбіцій.

Університет культури – виш успішних людей, чекає на амбіційних, талановитих, неординарних та креативних.

Кожен з вас – унікальна особистість, і я хочу, щоб ви стали успішними українцями. Атакуйте життя, вмійте брати відповідальність на себе, не бійтесь ставити високі цілі.

Будьте на позитиві, живіть з усмішкою. Я бажаю вам щастя, добра, миру, щоб в душі і серці завжди була весна», – зазначив Михайло Поплавський.

univkulmri-05

univkulmri-05

День відкритих дверей видався насиченим на позитивні враженні, радісні емоції та нові знайомства для абітурієнтів. Університет культури чекає в новому навчальному році на поповнення дружньої студентської родини.