Університет культури – мрія української молоді!

univkumrriya-01

День відкритих дверей в Університету культури – це завжди  свято. До закладу вищої освіти щосуботи приїздить молодь з різних регіонів України, аби детально ознайомитись і визначитись із творчими та бізнес-спеціальностями та познайомитися із зірковими викладачами.

Абітурієнти побували на 10-ти факультетах: готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; зв’язків з громадськістю і журналістики; міжнародних відносин; кіно і телебачення; дизайну і реклами; івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу; хореографічного мистецтва; інформаційної політики і кібербезпеки; сценічного мистецтва; музичного мистецтва, де фахівці-практики розповіли про переваги навчання за обраними спеціальностями, фахові дисципліни, студентське самоврядування та перспективи працевлаштування в Україні і за кордоном.

univkumrriya-01

Познайомившись із педагогічним колективом, абітурієнти зрозуміли, що в Університеті культури викладають справжні професіонали з багаторічним досвідом – видатні актори театру і кіно, хореографи, відомі співаки, теле- та радіоведучі, ресторатори, дизайнери, стилісти, політтехнологи, корифеї сфери піару і журналістики. Виш здійснює активну співпрацю із провідними університетами Польщі, Італії, Англії, Франції і Німеччини та інших країн. Студенти навчаються за інноваційними освітніми програмами, а проходження практики молоді відбувається у провідних корпораціях столиці та країн Європи.

univkumrriya-01

Також вступники дізналась, що життя студентів Університету культури – насичене і яскраве! Вони постійно реалізовують масштабні проекти – науково-освітні, доброчинні, гастрономічні, культурні, розважальні, спортивно-оздоровчі: Модель ООН, «TukWeek», Фестиваль молодих дизайнерів, «Україна і світ», «Ліга сміху», «Станція студентська», «День знань», «Food Fest», «Міс і Містер КНУКіМ», «День вишиванки», КВН, «Що? Де? Коли?», «Хто зверху», «Посвята першокурсників», «Halloween», «День спорту», медіафестиваль «Молоді та креативні», «Видавничий non-stop».

univkumrriya-01

Знаковою подією Дня відкритих дверей стала зустріч молоді із Михайлом Поплавським, який порадив абітурієнтам бути активними, цілеспрямованими та завжди наполегливо йти до своєї мети.

univkumrriya-01

«Вітаю вас! Ви знаходитесь у самому крутому університеті країни! Виш є національним за формою, за змістом і головне – за духом.

Обирайте не вуз, а улюблену професію, через яку ви зможете реалізувати свої творчі здорові амбіції. Зрозумійте, чого хочете від життя і ніколи не зупиняйтесь на досягнутому.

Будьте енергійними, крокуйте з оптимізмом у майбутнє, реалізовуйте свій український гонор!

Щастя, добра і шаленого студентського кохання!» – сказав Михайло Поплавський і розповів вступникам про конкурс на власній сторінці в Instagram #УНІВЕРСИТЕТКУЛЬТУРИCHALLENGE із крутими подарунками! Головний ПРИЗ – iPhone X!

univkumrriya-01

День відкритих дверей промайнув яскраво і на позитиві. Молодь була вражена інформативною екскурсією  та змістовним спілкуванням із Михайлом Поплавським, викладачами і студентами вишу.

univkumrriya-01