Університет культури обрав європейський вектор розвитку

obrevr14

На День відкритих дверей до  КУК завітала молодь із Поліського району Київської області та Солом’янського, Дарницького, Дніпровського і Шевченківського районів столиці.

Представниці профорієнтаційного штабу «Абітурієнт-2017» провели для вступників екскурсію структурними підрозділами вишу – кафедрами, навчально-науковими і фаховими лабораторіями, обладнаними інноваційними високотехнологічними приладами, та ознайомили молодь із перспективними і престижними спеціальностями.

obrevr07

Від професорсько-викладацького складу вишу вступники довідались про міжнародні освітні програми, за якими навчають студентів, та співпрацю університету культури із провідними університетами Польщі, Італії, Англії, Франції та Німеччини.

Приємною новиною для абітурієнтів виявилось те, що студенти університету культури проходять обов’язкову тримісячну практику у провідних організаціях та установах Європи.

Найбільш очікуваною подією для молоді стала зустріч із Михайлом Поплавським.

«В університеті культури 60% творчих спеціальностей, аналогів яким немає в Україні. Я особисто гарантую вам якісну професійну підготовку, відмінний сервіс, родинну атмосферу і незабутні студентські роки.

obrevr18

Університет культури обрав  європейський вектор розвитку. Після закінченні вишу ви отримаєте два дипломи – український та європейський і зможете гідно конкурувати на міжнародному ринку праці. Ми впевнено йдемо в Європу. Успішні українці – успішна Україна!

Все залежить від вашого старту, потрібно лише правильно ставити мету та наполегливо йти до неї. Без поразок немає перемог. Атакуйте життя та кожного дня творіть свою історію успіху.

obrevr18

Бажаю вам віри, надії, любові, щоб в душі і серці завжди була весна», – сказав Михайло Поплавський.

За словами абітурієнтів, ще жоден столичний виш не зустрічав їх такою родинною теплотою та щирими усмішками. День відкритих дверей пройшов на найвищому рівні. Майже кожен з випускників обрав собі майбутній фах до душі. Університет культури чекає на талановиту, амбіційну і цілеспрямовану молодь в новому навчальному році.