Університет культури – потужний освітній бренд!

Університет культури гостинно відкрив свої двері для креативних абітурієнтів з Дніпропетровської, Хмельницької, Тернопільської, Донецької, Чернігівської, Черкаської, Житомирської, Вінницької, Київської, Миколаївської, Одеської, Рівненської областей.

Цікаву екскурсію вишем – навчальними модернізованими аудиторіями, творчими майстернями та інноваційними лабораторіями для вступників провели чарівні представниці штабу «Абітурієнт-2020». До того ж, від студенток старшокласники дізнались необхідну інформацію щодо умов вступу, правил прийому документів на 2020-ий рік, студентське дозвілля  та  переваги навчання в богемному виші.

Чимало абітурієнтів зізнались, що мріють здобути творчу професію, котра б дала змогу сповна реалізувати талант, заявити про себе світові та отримувати духовне і матеріальне задоволення займаючись улюбленою справою.

Талановиті вступники із захопленням спілкувалися з зірковими викладачами мистецьких факультетів: хореографії, музичного мистецтва, кіно і телебачення, дизайну і реклами та сценічного мистецтва.

Найбільше молодь цікавило, як підготуватися до творчого конкурсу, за якими критеріями буде проводитись оцінювання та на які нюанси варто звертати увагу.

Достатньо було й тих, хто прагне пов’язати своє життя з бізнесовою сферою. Вони матимуть змогу реалізувати свої ідеї й амбіції, обравши один із п’яти престижних напрямів підготовки фахівців: готельно-ресторанний і туристичний бізнес, міжнародні відносини, зв’язки з громадськістю і журналістика, івент-менеджмент, фешн та шоу-бізнес, інформаційна політика і кібербезпека.

А ще відвідавши Україно-польський центр культури і мови, гості довідалися, що в університеті діє програма «Подвійний диплом», за якою по закінченні бакалаврату студент може отримати одразу два дипломи – український та європейський.

Не парами єдиними живуть студенти! Будні студентів Університету культури насичені різноманітними розважальними та освітніми заходами, майстер-класами, тренінгами, виставами, концертами, вечірками, конкурсами та фестивалями. Серед яких: Модель ООН, «TukWeek», Фестиваль молодих дизайнерів, «Final Fest», «День знань», «Food Fest», «Міс і Містер КНУКіМ», «День вишиванки», «Посвята першокурсників», «День іменинника», «Halloween», «День спорту», медіафестиваль «Молоді та креативні», «Видавничий non-stop». Також в університеті проходять міжнародні фестивалі, конкурси, наукові конференції, симпозіуми, круглі столи.

Найбільш радісною та найочікуванішою подією Дня відкритих дверей стала мотиваційна зустріч молоді з Михайлом Поплавським.

«Університет культури – лідер освіти в Україні! Я особисто гарантую вам якісну професійну підготовку, відмінний сервіс, родинну атмосферу і незабутні студентські роки.

Зрозумійте, чого ви хочете і робіть це краще за інших.

Вірте в себе, свої сили, працюйте на результат та виховуйте в собі лідерів.  

Атакуйте життя ! Живіть на позитиві !

 Я хочу, щоб ви були успішними. Успішні українці – успішна Україна!» – сказав Михайло Поплавський та звернув увагу молоді на традиційний Всеукраїнський конкурс серед обдарованих абітурієнтів #ТАЛАНОВИТИМ_ВХІД_БЕЗ_ЧЕРГИ!, що надає можливість переможцям отримати вищу освіту за рахунок університету.

По завершенні Дня відкритих дверей абітурієнти дякували Михайлу Поплавському за поради, дружній прийом, надзвичайно яскраву екскурсію університетом та вже наступного року обіцяли повернутись до вишу студентами!