Університет культури – престижний європейський виш!

Університет культури – престижний європейський виш, у якому мріють здобувати вищу освіту тисячі школярів із всієї України.

Тож освітній заклад завжди привітно зустрічає амбітних і творчих абітурієнтів на Дні відкритих дверей, аби вступники могли отримати змістовні консультації щодо престижних творчих і бізнес-спеціальностей, дізнатись про умови вступу, навчання за європейськими освітніми програмами, а також поспілкуватись зі студентами та професорсько-викладацьким складом.

Варто зазначити, що виш здійснює практично-професійну підготовку за 10 престижними напрями: міжнародні відносини; зв’язки з громадськістю і журналістика; готельно-ресторанний і туристичний бізнес; кіно і телебачення; хореографічне мистецтво; дизайн і реклама; івент-менеджмент, фешн та шоу-бізнес; сценічне мистецтво; інформаційна політика і кібербезпека; музичне мистецтво.

Харизматичні представниці штабу «Абітурієнт-2020» організували для гостей зі столиці та області цікавий екскурсійний маршрут, під час якого молодь відвідала мультимедійні аудиторії, творчі майстерні, інноваційні фахові лабораторії та знімальні майданчики.

Абітурієнти дізналися, що окрім насиченого навчання, в університеті постійно відбуваються різноманітні розважальні та інтелектуальні заходи: святкові концерти, fashion-покази, КВН, тренінги, лекції, воркшопи та майстер-класи відомих українських особистостей.

У зірковому виші з майстер-класами вже побували Григорій Решетнік, Алан Бадоєв, Маргарита Січкар, Маша Єфросініна, Жанна Бадоєва, Володимир Остапчук, Надія Матвєєва, Юрій Нікітін, Костянтин Бочаров (Melovin), Грег Чапкіс, Тетяна Денисова, Дмитро Борисов, DZIDZIO та багато інших.

Кульмінаційним моментом Дня відкритих дверей для старшокласників була мотиваційна зустріч із Михайлом Поплавським.

«Успіх починається із правильного вибору професії. Без якісної вищої освіти важко побудувати блискучу кар’єру!

Будьте унікальними, не бійтесь виділятись, ніколи не зупиняйтесь на досягнутому!

Я мрію, щоб в Україні було модно вчитися в українських вузах, щоб українці були успішними і щасливими!» – сказав Михайло Поплавський та розповів про нову хвилю Всеукраїнського конкурсу #ТАЛАНОВИТИМ_ВХІД_БЕЗ_ЧЕРГИ.

Тож не проґавте свого шансу стати студентами зіркового вишу!