Університет культури привітав зимових іменинників на урочистій церемонії «Оскар»

denim19-2

У Київському університеті культури масштабним святкуванням у стилі церемонії нагородження «Оскар» відзначили традиційний День іменинника.

Організаторами заходу виступили представники «Зіркового клубу лідерів Михайла Поплавського».

У залі, прикрашеній золотими повітряними кульками-зірками, панувала яскрава святкова атмосфера.

denim02

На іменинників чекали шампанське, солодощі, цікаві конкурси, в яких учасники мали змогу проявити свою акторську та ораторську майстерність, і безліч сюрпризів.

denim02

Талановиту молодь запальні ведучі вітали урочистим концертом.

Гостей церемонії драйвовими музичними виступами порадували студенти вишу – Наталя Щербина, Микола Назарчук, Катерина та Михайло Нікітські, Анна Шестун і тріо «Злагода».

denim02

«День іменинника – це велике свято для кожного з вас. Атакуйте життя. Досягайте своїх мрій. Впевнено та гідно несіть ім’я студента університету культури. Бажаю вам добра, любові і щоб у душі та серці завжди була весна!» – звернувся до молоді Михайло Поплавський, вручивши кожному імениннику вітальну листівку, смачні цукерки «Raffaello» та солодкий «Оскар».

Щирі побажання висловив і ректор Київського університету культури Володимир Пилипів, закликавши присутніх шанувати добрі традиції вишу.

Кульмінаційним моментом урочистості стало запалення свічок на величезному святковому торті від Михайла Поплавського.

Завершилася студентська церемонія «Оскар» врученням подарункових сертифікатів і спільним виконанням гімну Університету культури.