Університет культури: розпочни свою історію успіху вже сьогодні

univkuroz01

До Університету культури завітали амбітні абітурієнти з Кривого Рогу та Вінницької області, щоб остаточно визначитись з майбутньою професією.

Штаб «Абітурієнт 2018» дружньо привітав одинадцятикласників та окреслив екскурсійний маршрут вишем.

univkuroz02

univkuroz02

На початку школярі відвідали Факультет хореографічного мистецтва. Молодь ознайомилась із чотирма творчими напрямами: народним, класичним, сучасним та бальним. Викладачами факультету є відомі творчі особистості: керівник та головний хореограф танцювального колективу Foresight, срібний призер проекту «Танцюють всі!», а також головний хореограф проекту «Майдан’s» Олександр Лещенко; народний артист України, суддя телевізійних проектів: «Танці з зірками», «Танцюю для тебе», «Танцюють всі», «Крок до зірок», «Золотий лелека» Григорій Чапкіс; лауреат Національної премії України ім. Т.Г. Шевченка, художній керівник театру «Київ модерн-балет» Раду Поклітару.

univkuroz01

Одним із провідних колективів факультету є ансамбль народного танцю «Київ». Учасники ансамблю на чолі з художнім керівником та балетмейстером Іриною Гутник гастролюють, популяризуючи народне хореографічне мистецтво в Україні та за кордоном. Колектив є лауреатом і дипломантом II Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського, переможцем всеукраїнських і міжнародних фестивалів-конкурсів у Словаччині, Нідерландах, Італії, Естонії, Польщі, Білорусі та Угорщині.

univkuroz02

univkuroz02

Варто відзначити, що випускники факультету працюють балетмейстерами, педагогами-репетиторами, викладачами навчальних закладів, солістами професійних колективів, керівниками провідних хореографічних клубів та об’єднань України і світу (США, Аргентина, Польща, Естонія, Італія, Іспанія, Японія, Південна Корея, Сінгапур, Китай).

univkuroz01

Далі абітурієнти відвідали мультимедійні аудиторії, інноваційні науково-практичні і творчі лабораторії факультетів дизайну і реклами; музичного мистецтва; журналістики і міжнародних відносин; готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; культурології; економіки, права та ІТ, а також знімальні павільйони, фотостудії і майстерні факультетів кіно і телебачення та режисури і шоу-бізнесу. Молодь ознайомилась з інформацією щодо умов вступу з усіх спеціальностей та обов’язкових творчих заліків зі спеціалізацій «Журналістика» і «Зв’язки з громадськістю», які будуть проходити з 1 лютого по 26 липня 2018 року.

univkuroz02

univkuroz02

Мотивуючою та цікавою подією Дня відкритих дверей для вступників стала зустріч із Михайлом Поплавським.

«Зараз ви знаходитесь у найкращому і найкрутішому виші країни. Саме тут зі студентами працюють зіркові викладачі та справжні майстри своєї справи, які є не лише теоретиками, а й практиками.

В Університеті культури ви отримаєте фундамент для створення своєї історії успіху, особистого бренду, іміджу та репутації.

Обрана вами професія має стати у майбутньому справою всього життя. Я сповідую філософію лідера, філософію переможця і цьому ж навчаю своїх студентів. Ваша доля – у ваших руках. Ви є режисерами свого життя!

Бажаю вам міцного здоров’я, любові, мирного неба та віри в завтрашній день» сказав Михайло Поплавський і нагадав молоді про всеукраїнський конкурс #ТАЛАНОВИТИМ_ВХІД_БЕЗ_ЧЕРГИ, за результатами якого 20 переможців будуть навчатись в Університеті культури безкоштовно.

univkuroz02

univkuroz02

Наприкінці зустрічі абітурієнти ділились яскравими враженнями про незабутньо проведений день у богемному вищому навчальному закладі, робили світлини та спілкувались зі студентами. Більшості з них інформативна екскурсія в Університеті культури допомогла визначитись зі спеціальністю, тому школярі обіцяли повернутись до богемного вишу вже під час вступної кампанії.