Університет культури – улюблений виш української молоді!

До Університету культури вкотре завітала амбіційна і талановита молодь з різних куточків України – Харківської, Івано-Франківської, Сумської, Донецької, Хмельницької, Рівненської, Черкаської та Житомирської областей, а також Кривого Рогу та Володимира-Волинського.

Першим кроком абітурієнтів стала реєстрація, представниці штабу «Абітурієнт – 2020» радо всіх зустрічали та знайомили з екскурсійним маршрутом і чарівними гідами. Потому на гостей чекав запашний сніданок, який сповнив енергією на цікаву та змістовну екскурсію університетом.

Поринувши у надзвичайно творчу атмосферу вишу, вступники відвідали мультимедійні лабораторії, фахові майстерні та інноваційні навчальні аудиторії 10-ти престижних факультетів: івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесудизайну і реклами; музичного мистецтва; зв’язків з громадськістю і журналістики; кіно і телебаченняміжнародних відносин; інформаційної політики і кібербезпеки; хореографічного мистецтва; готельно-ресторанного і туристичного бізнесусценічного мистецтва.

Майбутні студенти поспілкувалися із професорсько-викладацьким складом Університету культури, щоб докладніше дізнатися про спеціальності, за якими збираються навчатися. Вони цікавилися правилами прийому на 2020-ий рік, які документи слід надати приймальній комісії та де майбутні фахівці зможуть себе реалізувати після закінчення закладу вищої освіти.

Всі факультети привернули неабияку увагу молоді, які гостинно прийняли школярів та поділилися цікавими моментами зі студентського життя.

Більш детально розповімо про факультети хореографічного мистецтва, кіно і телебачення та готельно-ресторанного і туристичного бізнесу.

Факультет хореографічного мистецтва

Позитивна енергетика, драйв і чудовий настрій панували на факультеті хореографічного мистецтва, де студентство здобуває вищу освіту за такими спеціалізаціями:

  • Балетмейстер сучасної хореографії, артист балету, викладач
  • Балетмейстер народної хореографії, артист балету, викладач
  • Балетмейстер бальної хореографії, артист балету, викладач
  • Балетмейстер класичної хореографії, артист балету, викладач.

Фахові дисципліни студентству викладають відомі балетмейстери-хореографи: Олена Шоптенко, Олександр Лещенко, Григорій Чапкіс, Раду Поклітару.

Також унікальним професійним досвідом із молоддю факультету діляться провідні хореографи світу: Влад Яма, Дмитро Дікусар, Франциско Гомес, Тетяна Денисова, Сандра Мартінс, Грег Чапкіс, Надія Васіна і багато інших.

Яскравим прикладом для вступників стали студенти-хореографи, які співпрацюють із найвідомішими зірками шоу-бізнесу: Тіною Кароль, Михайлом Поплавським, Марією Яремчук, гуртом «Время и Стекло». Окрім того, долучаються до зйомок популярних телепроєктiв: «Танцюють всі», «Х-Фактор», «М1 Music Аwаrds» та проводять власні майстер-класи і практикуми.

Випускники факультету гідно представляють хореографічне мистецтво не лише в Україні, але й за кордоном – у Канаді, США, Австралії, ПАР, ОАЕ, Ємені та багатьох європейських країнах.

Факультет кіно і телебачення

Світ ще не вигадав конкретного слова, яким можна описати факультет кіно і телебачення! Емоції, кураж, перспектива, натхнення, нові знайомства та шалене майбутнє – невід’ємні аспекти зіркового ФКіТБ!

Тут вирують тренди, сучасні тенденції та готова на будь-який творчий ризик молодь! Динаміка – її все! Студенти після успішного складання сесії в захваті від проходження практики. Телеканали, кіностудії, продакшени, радіостанції, музеї, арт-виставки – все це і не тільки на власні очі бачать студенти факультету кіно і телебачення, поринають в професію «з головою», набуваючи досвіду у кращих фахівців країни.

Тебе часто запрошують бути ведучим на шкільних заходах? Гарно виглядаєш в кадрі? Бажаєш поєднувати свої журналістські вміння з акторською майстерністю, роботою в прямому ефірі? Тебе не лякають перспективи щоденних зйомок? Мрієш стати кумиром мільйонів, мати безліч прихильників та чималі гонорари? А у навчальному процесі довіряєш лише професіоналам-практикам? Тоді тобі на факультет кіно і телебачення, який запрошує на навчання за спеціальностями:

  • Оператор кіно і телебачення
  • Звукорежисер
  • Фотохудожник
  • Актор кіно
  • Режисер кіно і телебачення
  • Диктор та ведучий телепрограм, тележурналіст.

Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу

Готельно-ресторанна справа – престижна та перспективна бізнес-освіта, упевнений крок до успішної кар’єри лідера індустрії гостинності.

За час навчання на факультеті ти оволодієш основними секретами діяльності сучасних готельно-ресторанних комплексів, дізнаєшся про світові тренди ресторанного бізнесу, інноваційні технології в готельному сервісі, пошук, планування та створення успішної концепції бізнесу.

Обравши спеціальність «Туризм» ти навчишся ефективно просувати туристичний продукт, створювати тури для різних клієнтських груп, вибудовувати бізнес-стратегії розвитку туристичної агенції, діагностувати туристичні території та об’єкти; оволодієш тонкощами практичної економічної психології, менеджменту і маркетингу туристичного бізнесу, набудеш високих комунікативних і організаторських здібностей.

Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу плідно співпрацює з міжнародними компаніями Чехії, Кіпру, Туреччини, Польщі, Болгарії.

Завдяки програмі закордонного стажування, студенти факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу мають можливість підвищити свої фахові компетенції, вдосконалити рівень володіння іноземними мовами, розвивати комунікативні навики, що сприяє ефективній підготовці до майбутньої професійної діяльності у справжніх виробничих реаліях.

Всі десять факультетів університету пишаються потужним професорсько-викладацьким колективом, дружньою креативною атмосферою навчання, сучасною матеріально-технічною базою, фаховими лабораторіями та змістовним дозвіллям молоді.

Найбільш очікуваною подією Дня відкритих дверей стала зустріч абітурієнтів із Михайлом Поплавським!

«Навчаючись в Університеті культури, ви зможете здобути якісну європейську освіту та зробити успішну кар’єру в майбутньому. У кожному з вас я бачу перспективу. Я бажаю, щоб ви обрали улюблену спеціальність і досягли у ній професійних висот. Ви всі талановиті та унікальні, але цю унікальність потрібно розкрити, і це першочергове завдання викладачів нашого університету .

Ви можете більше, ніж ви думаєте про себе, ніж думають про вас вчителі, батьки та друзі. Щоб отримати мінімум, потрібно бажати максимум. Щастя вам, миру, добра та любові», – сказав Михайло Поплавський і розповів молоді про конкурс #ТАЛАНОВИТИМ_ВХІД_БЕЗ_ЧЕРГИ, за результатами якого 20 переможців будуть навчатися за рахунок Університету культури!

Наприкінці цікавої та мотиваційної зустрічі вступники поділилися своїми думками та враженнями.

«В Університеті культури надзвичайно професійний професорсько-викладацький склад. Нас радо зустріли і дали кваліфіковані відповіді на всі запитання. Я планую вступати саме до цього вишу, адже тут багато моїх знайомих, які в захваті від навчання».

«Моє серце Університет культури підкорив давно. Я приїжджаю не вперше, але кожен раз він вражає все більше. Я наполегливо працюю над собою та вдосконалюю свої навички, аби вдало скласти ЗНО і вступити до омріяного вишу на безкоштовне навчання».

«Хореографія – це моя мрія. Дев’ять років я займаюсь улюбленою справою і планую присвятити їй своє життя. Чудова атмосфера, доброзичливі студенти та викладачі. Я буду вступати до Університету культури на факультет хореографічного мистецтва».